24 жовтня – яке свято чи подія?

Міжнародний день дипломатів

Міжнародний день дипломатів

Міжнародний день дипломатів (International Day of Diplomats) - це щорічна подія, яке відзначає життєво важливу роль дипломатів у підтримці миру в усьому світі та сприянні міжнародному співробітництву.
Глобальний тиждень медіа- та інформаційної грамотності

Глобальний тиждень медіа- та інформаційної грамотності

Глобальний тиждень медіа- та інформаційної грамотності (Global Media and Information Literacy Week) - це щорічна подія, яка має на меті мобілізувати зацікавлені сторони в усьому світі для підвищення обізнаності та відзначення прогресу, досягнутого на шляху до медіа- та інформаційної грамотності для всіх.
Міжнародний день дій на захист клімату

Міжнародний день дій на захист клімату

Починаючи з 2009 року увесь прогресивний світ відзначає день дій на захист клімату. Його метою є привернення уваги громадських організацій та політичних лідерів держав до проблем змін клімату, які відбуваються під впливом людської діяльності.
Всесвітній день рубця

Всесвітній день рубця

24 жовтня відзначається таке незвичайне свято, як День рубця (World Tripe Day). Засновники цього дня вважають, що цьому цінному продукту не приділяють заслуженої уваги, та намагаються повернути йому популярність.
День Незалежності Республіки Замбія

День Незалежності Республіки Замбія

24 жовтня у Замбії відзначають день незалежності своєї країни, яка з 1881 року була колонією Британії. Це велике свято для всіх мешканців республіки, яке відзначається щорічним парадом, концертами, урочистими заходами, виступами поетів та політичних діячів.
Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

Щороку в жовтні, 24 числа, планета святкує Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй. Серед основних напрямків роботи міжнародного утворення — зміцнення миру та безпеки, розвиток дружніх відносин між державами, спільне розв’язання глобальних труднощів, координування дій різних країн, забезпечення прав людини.
Всесвітній день боротьби з поліомієлітом

Всесвітній день боротьби з поліомієлітом

24 жовтня у світі відзначається День боротьби з поліомієлітом (World Polio Day). Його метою є привернення уваги до цього небезпечного захворювання, поширення методів профілактики та підвищення рівня свідомості людей щодо шляхів передачі та впізнавання перших симптомів. Спеціалісти нагадують, що на даний час існує великий перелік країн, де зберігається ризик епідемії поліомієліту через низьку кількість щеплених людей.
Тиждень роззброєння

Тиждень роззброєння

Щороку з 24 по 30 жовтня під егідою ООН проводиться тиждень роззброєння (Disarmament Week). Метою його запровадження стала пропаганда припинення гонки озброєнь та донесення до свідомості людства її небезпечності.
Всесвітній день інформації про розвиток

Всесвітній день інформації про розвиток

24 жовтня у світі відзначається День інформації про розвиток (World Development Information Day). Метою свята є привернення уваги людей, які думають про майбутнє, до проблеми розвитку, а також розробка стратегії її вирішення завдяки міжнародному співробітництву.

Який день 24 ЖОВТНЯ?

Підписуйтесь на наші канали та розсилку

Отже, що цікавого ми маємо 24 жовтня? По-перше, це день ООН. Важлива організація, яка виконує багато корисних функцій. Останнім часом її діяльність піддають критиці, але вона все одно залишається унікальною структурою. Читайте про неї нашу статтю. Сьогодні також відзначають день боротьби з поліомієлітом та дань інформації про розвиток. Саме 24 жовтня розпочинається тиждень роззброєння – на жаль, актуальна проблема для всього світу.

Яке ще свято сьогодні? Знаєте ще свята чи події в цей день? Напишіть нам, ми розповімо всім!

Завітайте також до нашого розділу Цікаві факти.

Які іменини 24 жовтня?

В цей день святкуються іменини Пилипа.
В цей день святкуються іменини Лева.
В цей день святкуються іменини Вікторії.
Сьогодні святкуються іменини Анатолія.
Сьогодні святкуються іменини Ігнатія.
В цей день святкуються іменини Віктора.
В цей день святкуються іменини Миколи.
Олександр - значення імені, історія, іменини
Сьогодні святкуються іменини Олександра.
Сьогодні святкуються іменини Олексія.
В цей день святкуються іменини Йосипа.
В цей день святкуються іменини Макара.
Сьогодні святкуються іменини Іларіона.

Хто народився 24 жовтня?

Записів не знайдено.

Корисно? ❤️ Збережіть та поділіться з друзями!

Copy link