Саморозвиток

Лютневі ресурси

Лютневі ресурси

Лютневі ресурси: У лютому світ застигає від втоми, виснаження, дефіциту сонця та вітамінів. Проте, у цьому, здавалося б, безлюдному відрізку часу, лютий пропонує свої власні унікальні ресурси.

Лише 52 суботи

Лише 52 суботи…

У нас лише 52 суботи протягом року, ще менше ідеальних субот, не зіпсованих хворобами чи іншими непереборними силами, сварками чи образами, понаднормовою роботою тощо. А це лише 52 нагоди для спілкування з рідними, для зустрічі з друзями...

Зимовий чай компоненти

Зимовий чай

Зимовий чай — це не лише про тепло і затишок. Це чай про почуття. Обирайте, поєднуйте, сміливо екперементуйте, надихайтесь зимовими вечорами, насолождуйтесь зимовим часом, прислухайтесь до свого настрою та почуттів, творіть свій смак та аромат.

магія добра

Магія добра

Передріздвяний та передноворічний період — це час добра та його чарівної сили. Виявляється, навіть найменші прояви доброти можуть збільшити вироблення ендорфінів і дофаміну в нашому мозку.

Екологічне Різдво

Екологічне Різдво

Що означає "екологічне Різдво"? Що можна зробити, щоб підготовка та організація свята була максимально екологічною? Обирайте, що можете зробити ви. Або від чого відмовитись.