28 жовтня – яке свято чи подія?

День пам'яті Мучениці Параскеви

День пам’яті мучениці Параскеви

28 жовтня (10 листопада) відзначають День пам'яті мучениці Параскеви.
Всесвітній тиждень інсульту

Всесвітній тиждень інсульту

З 28 жовтня по 3 листопада в різних країнах світу проходить Всесвітній тиждень інсульту, який проводиться з метою інформування населення планети про серйозність цього захворювання.
День дикої їжі

День дикої їжі

28 жовтня відбувається свято День дикої їжі (Wild Foods Day). Ця подія присвячена рослинам, овочам, фруктам, ягодам, що ростуть в дикій природі. Споконвіку люди їли те, що давала їм земля. Сьогодні дикоростучі їстівні рослини є популярними стравами у меню закладів високої кухні та ресторанів, де подають сиру їжу. У таких рослинах не містяться консерванти та пестициди, тому шанувальники здорового харчування віддають перевагу рецептам сирих страв
Міжнародний день креольської культури

Міжнародний день креольської культури

Міжнародний день креольської культури ( International Creole Day) святкують 28 жовтня.
Всесвітній день дзюдо

Всесвітній день дзюдо

28 жовтня – Всесвітній день дзюдо (World Judo Day). Мільйони дзюдоїстів на всій планеті збираються разом на реальних зустрічах та в інтернеті, щоб відзначити World judo day – визначну подію в сфері бойових мистецтв. На кожне свято обирають цікаву тему.
Міжнародний день анімації

Міжнародний день анімації

Кожного року 28 жовтня світове суспільство святкує Міжнародний день анімації. Відзначати цей день запропонувало французьке відділення ASIFA у 2002 р. на честь 110-річчя першої публічної вистави анімаційної технології. ASIFA – це Міжнародна асоціація анімаційного кіно.
День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників відзначається щорічно 28 жовтня, в день вигнання військ нацистської Німеччини за межі сучасної території України.
День змін на краще

День змін на краще

Щороку у четверту суботу жовтня відзначають День змін на краще. Свято National Make A Difference Day присвячене тому, щоб люди мали змогу спільними зусиллями змінити світ, допомогти оточуючим та зробити життя кращим.
День бабусь та дідусів

День бабусь та дідусів

На жаль, у вирі щоденних справ не завжди достатньо часу, щоб навідатися до найрідніших. Саме тому з’явилося свято бабусь та дідусів. Це саме той день, коли можна відкласти всі справи та завітати з подаруночками до бабусі та дідуся. В Україні його святкують 28 жовтня.
Підписуйтесь на Youtube канал DAY TODAY та дізнавайтесь цікаві факти про цікаві свята!

Який день 28 ЖОВТНЯ?

Підписуйтесь на наші канали та розсилку

Отже, що цікавого ми маємо 28 жовтня? Кожного року в цей день відзначається приємне і спокійне свято бабусь на дідусів. Не знали про нього? То читайте про нього в нашій статті. Крім цього згадуємо день визволення України від фашистських загарбників. Вітаємо всіх, хто має відношення до дзюдо (ну, майже всіх) та всіх, хто займається анімацією та мультиплікацією.

Яке ще свято сьогодні? Знаєте ще свята чи події в цей день? Напишіть нам, ми розповімо всім!

Завітайте також до нашого розділу Цікаві факти.

Які іменини 28 жовтня?

В цей день святкуються іменини Ганни.
В цей день святкуються іменини Юхима.
В цей день святкуються іменини Миколи.
В цей день святкуються іменини Івана.

Хто народився 28 жовтня?

1967 - Джулія Робертс
Американська акторка.
1955 - Білл Ґейтс
Засновник і голова ради директорів корпорації «Майкрософт».

Корисно? ❤️ Збережіть та поділіться з друзями!

Copy link