З днем народження — привітання та листівки для жінок

Картинки та привітання з днем народження жінкам

Шукаєте найкращу листівку на День народження для жінки, яка є особливою для вас? Не шукайте далі! Ця колекція листівок українською мовою 💙💛 на День народження спеціально створена, щоб ви могли привітати всіх прекрасних жінок у вашому житті!

Незалежно від її віку чи інтересів, у нас є вітальна картка, яка ідеально вам підійде. Від сучасних і стильних до традиційних і класичних, у нашому асортименті листівок на День народження для жінки є все, що можна уявити. Колекція регулярно доповнюється на оновлюється.

Також створюємо красиві авторські листівки до свят ❤️ With Love. Долучайтесь до наших каналів.


Листівки з Днем народження жінкам

Ці листівочки ідеально підходять для особливої жінки у вашому житті! Чи то ваша мама, дружина, сестра, дочка чи найкраща подруга, вона обов’язково оцінить вітальну листівку, присвячену її особливому дню.

Привітання з Днем народження для жінок

Для мами

З днем народження, мамо! Твоя любов завжди була для мене дороговказом, твоя сила — опорою, а мудрість — компасом. Спасибі тобі за все, мамо. Нехай цей день народження принесе тобі безмежну радість і щастя.

Матусю, у твій день народження я хочу висловити свою вдячність за твою непохитну підтримку і безумовну любов. Ти — скеля, на яку я спираюся. Бажаю тобі дня, наповненого таким же щастям, яке ти подарувала мені.

Для дружини

Моя прекрасна дружино, вітаю тебе з Днем народження! З кожним днем я закохуюся в тебе все більше і більше. Твоя грація, твоя посмішка і твоє добре серце роблять тебе прекраснішою з кожним днем. Нехай твій особливий день буде наповнений любов’ю, яку ти даруєш іншим.

З днем народження, кохана. Твоя любов перетворила моє життя на прекрасну подорож. Кожен день, що я провожу з тобою — це скарб. За день, сповнений сюрпризів, і за рік, сповнений задоволення.

Для сестрички

З Днем народження, сестричко! Дорослішання з тобою було найбільшим подарунком, який я могла коли-небудь отримати. Твій сміх — моя улюблена пісня, а твоє щастя — моє найбільше бажання. Нехай твій день народження буде наповнений усім тим блиском, який ти приносиш у моє життя.

Мою дивовижну сестру вітаю з Днем народження! Ти стала моїм партнером у розвагах, моїм плечем, на яке можна спертися, і моїм найкращим другом. За ще один рік сміху, любові та незабутніх спогадів.

Для донечки

Моїй дорогоцінній донечці, з Днем народження. Ти стала промінчиком сонця в нашому житті з дня свого народження. Твої мрії — мої мрії, а твоє щастя — моя радість. Нехай твій день народження буде таким же чудовим, як і радість, яку ти приносиш нам кожен день.

З днем народження, моя люба дівчинко. Спостерігати, як ти ростеш, стало радістю всього мого життя. Я дивлюся на тебе і бачу моє диво. Твій день народження нагадує мені про те, як ми благословенні, що ти є в нашому житті.

Для найкращої подруги

З Днем народження, моя дорогенька! Твоя дружба — це скарб, твоя радість підіймає мій настрій, а твоя стійкість надихає мене щодня. Нехай твій день народження стане святом чудової людини, якою ти є.

Корисно? ❤️ Збережіть та поділіться з друзями!

Copy link