Вітальні листівки (картинки) з Днем народження

Вишукані листівки з днем народження українською мовою 💙💛. Вітайте ваших рідних, близьких та друзів із найголовнішим святом у їх житті! Ми пропонуємо вітальні картинки з днем народження жінці, чоловіку, подрузі чи другу, іменні привітання. Постійно додаємо нові!

Також створюємо красиві авторські привітання до головних свят ❤️ With Love. Долучайтесь до наших каналів, щоб вчасто отримувати актуальні нагадування про свята і можливість одразу привітати своїх знайомих гарною картинкою.


Всі листівки з Днем нароження

Всі наші вітальні картки здатні дати можливість отримувачу відчути себе особливим та коханим у свій знаменний день. Незалежно від віку, кожен заслуговує на те, щоб у свій день народження відчути, що його вшановують!

👩 Жінкам

Ці листівочки ідеально підходять для особливої жінки у вашому житті! Чи то ваша мама, дружина, сестра, дочка чи найкраща подруга, вона обов’язково оцінить вітальну листівку, присвячену її особливому дню.

👨 Чоловікам

Ці вітальні картки підійдуть для особливого чоловіка у вашому житті! Чи це ваш тато, чоловік, брат, син чи найкращий друг, він буде радий вашій увазі.

💐 З квітами

Ці красиві картинки сподобаються всем, хто любить квіти! Гарний дизайн та щирі слова обов’язково викличуть посмішку на обличчі одержувача.

👦 Сину

Це все для вашого сина! Веселий дизайн та миле привітання допоможуть йому відчути себе коханим цього знаменного дня.

👧 Доньці

Тут ми зібрали візуальні привітання з днем народження для ваших донечок. Покажіть їм, як ви дбаєте про них, за допомогою вітальної картки та теплих слів.

👶 З народженням доньки

Для сім’ї, яка щойно прийняла у своє життя новонароджену дівчинку! Вона має милий дизайн та зворушливе послання, яке допоможе новоспеченим батькам відчути любов та підтримку.

👶 З народженням хлопчика

А це все для батьків новонародженого хлопчика. Покажіть їм, як ви дбаєте про них, за допомогою вітальної картки. Обов’язково доповніть її своїми теплими словами.

🙃 Прикольні

Для тих, хто любить веселитися! Веселий та забавний дизайн обов’язково викличе посмішку на обличчі одержувача.

👭 Подрузі

Щирі побажання та веселий дизайн обов’язково допоможуть вашій подрузі відчути себе особливою в цей важливий день.

👩‍🍼 Мамі

Для святкування особливого зв’язку між матір’ю та дитиною. Зворушливе послання та милий дизайн обов’язково змусять найдрожчу вам людину відчути вашу любов.

🌤 Мирного неба

Привітайте рідних та близьких людей зі святом з побажанням мирного неба. Тимчасова категорія привітань, яка, на жаль, дуже актуальна зараз. З нетерпінням чекаємо на день, коли зможемо видалити ці листівки з сайту.

День народження – це найбільш особисте свято в році. Гарним доповненням до будь-якого подарунка стане святкова листівка. У цьому розділі ми зібрали всі наші картинки з днем ​​народження. У нас ви зможете підібрати позитивні емоції навіть для найвибагливішого іменинника. Обовя’зково подаруйте привітання з днем ​​народження дорогим людям – це прояв уваги з вашого боку, який вони оцінять. Цей жест не вимагає багато часу та зусиль, а гарні та ніжні вітальні картки піднімають настрій на весь день не тільки тим, хто їх отримує. 😉

Наш сайт надає величезний вибір вітальних листівок до дня народження. Картинку з днем народження можна завантажити безкоштовно, надіслати з телефону в месенджери чи соцмережі (Viber, Instagram, Telegram, Facebook) або просто на електронну пошту. Можна навіть роздрукувати на фотопапері та надіслати листом, або роздрукувати та особисто вручити імениннику. Як би ви це не зробили, це завжди буде приємним сюрпризом на день народження для ваших близьких та знайомих.

Не знайшли потрібної листівки?

Напишіть нам і ми зробимо її 🎨 Ви можете замовити навіть персональну листівку — абсолютно безкоштовно!

ЗАМОВИТИ ЛИСТІВКУ

Корисно? ❤️ Збережіть та поділіться з друзями!