8 червня – яке свято чи подія?

Всесвітній день оздоровлення Всесвітній день велнесу

Всесвітній день оздоровлення

Всесвітній день оздоровлення (Global Wellness Day) або Всесвітній день велнесу - це некомерційна ініціатива, яка відзначається щорічно у другу суботу червня. Цей особливий день під гаслом «Один день може змінити все ваше життя» спрямований на заохочення людей ставити на перше місце свій добробут і жити більш здоровим і повноцінним життям.
День працівника меблевої промисловості

День працівника меблевої промисловості

День працівника меблевої промисловості України або День мебляра– це день визнання та відзначення заслуг працівників цієї важливої галузі. Це національне свято, яке відзначається у другу суботу червня щороку.
Всесвітній день джину

Всесвітній день джину

Всесвітній день джину — це день, який відзначається у всьому світі, присвячений одному з найпопулярніших спиртних напоїв у світі. Ця щорічна подія проходить у другу суботу червня.
Міжнародний день молодих орлів

Міжнародний день молодих орлів

Міжнародний день молодих орлів – це особливий день, присвячений надиханню та навчанню молоді авіації. Ця подія, яка проходить у другу суботу червня, організована Асоціацією експериментальних літаків.
Всесвітній день публічного в'язання

Всесвітній день публічного в’язання

Всесвітній день публічного в’язання – це щорічна подія, яка проводиться у другу суботу червня, яка відзначає в’язання та об’єднує людей з усього світу.
День міста Севастополь

День міста Севастополь

День міста Севастополя — свято, яке щорічно проходить в другу суботу червня. Свято вшановує заснування міста та визнає його важливу роль в історії та культурі України.
Всесвітній день ляльки

Всесвітній день ляльки

Всесвітній день ляльок відзначається щороку у другу суботу червня.
Всесвітній день океанів

Всесвітній день океанів

Для того, щоб підвищити обізнаність про Світовий океан, його проблеми та шляхи їх подолання, ООН встановила Всесвітній день океанів, який щорічно відзначається 8 червня.
Всесвітній день захисту слонів в зоопарках

Міжнародний день дій на захист слонів у зоопарках

8 червня кожного року відзначається важлива екологічна подія – Міжнародний день дій на захист слонів у зоопарках (International Day of Action for Elephants in Zoos). Цей день є глобальною подією, спрямованою на підвищення обізнаності про важке становище слонів у зоопарках і пропаганду їх переселення до акредитованих притулків.
Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна

Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна

8 червня відзначають Міжнародний день домогосподарки та домохазяїна. Ініціаторкою його запровадження стала Габріела Дельгадо, працівниця Національного інституту жінок, розташованого у Мехіко.
Всесвітній день обізнаності про пухлини головного мозку

Всесвітній день обізнаності про пухлини головного мозку

Всесвітній день обізнаності про пухлини головного мозку відзначають 8 червня. Традиція його відзначення була започаткована у 2000 році з ініціативи членів Німецької асоціації медичної допомоги при пухлинах головного мозку.
День народження пилососа

День народження пилососа

День народження пилососа припадає на 8 червня. Цей корисний прилад вперше був створений 8 червня 1869 року. Його автором став американець Айвз Макгаффні, який ішов до реалізації свого винаходу чотири роки.

Який день 8 червня?

Підписуйтесь на наші канали та розсилку

Яке ще свято сьогодні? Знаєте ще свята чи події в цей день? Напишіть нам, ми розповімо всім!

Завітайте також до нашого розділу Цікаві факти.

Які іменини 8 червня?

В цей день святкуються іменини Карпа.
В цей день святкуються іменини Олени.
Олександр - значення імені, історія, іменини
Сьогодні святкуються іменини Олександра.
В цей день святкуються іменини Івана.
В цей день святкуються іменини Макара.
Сьогодні святкуються іменини Георгія.

Хто народився 8 червня?

Ольга Жовнір
Українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка.
Ірина Сеник
Українська поетеса, дисидент.
Френк Ллойд Райт
Американський архітектор (музей Гуггенхайма) і теоретик архітектури. Засновник органічної архітектури, у якій застосовуються природні форми, кольори та текстура.
Роберт Шуман
Німецький композитор.
Джованні Доменіко Кассіні
Французький астроном, директор Паризької обсерваторії. Відкрив обертання Юпітера та Марса, 4 нові супутники Сатурна, першим дав точне визначення паралаксу Сонця.

Корисно? ❤️ Збережіть та поділіться з друзями!

Copy link