Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна

Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна

8 червня відзначають Міжнародний день домогосподарки та домохазяїна. Ініціаторкою його запровадження стала Габріела Дельгадо, працівниця Національного інституту жінок, розташованого у Мехіко. Мета свята – звернути увагу на працю людей, зайнятих веденням домашнього господарства. Їхня роль у побудові суспільства надзвичайно значна. Саме домогосподарки та домохазяїни створюють мікроклімат, сприятливий для виховання майбутніх громадян.

Читайте нашу статтю: Пральні машини: цікаві факти

Пральні машини: цікаві факти

Домогосподарство

Ведення домашнього господарства – важка праця, яку можна порівняти з роботою шахтарів. Діяльність домогосподарок та домохазяїв дуже багатогранна – вона передбачає прибирання, приготування їжі, прання, прасування, придбання продуктів, побутової хімії тощо. Більшість процесів виконуються вручну.

Схожі події:
🧹 Всесвітній день домашнього господарства
🧹 День народження пральної машини
🧹 День народження пилососа
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Організація домогосподарів

У 2003 році в Італії була створена перша у світі організація домогосподарів, яка покликана познайомити одружених чоловіків з домашньою роботою. Учасники спільноти освоюють секрети кулінарії, діляться рецептами та ефективними способами прибирання без використання «агресивних» хімічних засобів.

Коли будемо відзначати Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна?

РікДатаДень
20248 червняСубота
20258 червняНеділя
20268 червняПонеділок
20278 червняВівторок
20288 червняЧетвер
Позначки:
Copy link