Всесвітній день обізнаності про пухлини головного мозку

Всесвітній день обізнаності про пухлини головного мозку

Всесвітній день обізнаності про пухлини головного мозку (World Brain Tumor Day) відзначають 8 червня. Традиція його відзначення була започаткована у 2000 році з ініціативи членів Німецької асоціації медичної допомоги при пухлинах головного мозку. Некомерційна організація була створена з просвітницькою метою, а саме для підвищення обізнаності суспільства.

Схожі події:
🎗 Міжнародний день людей, які подолали рак
🎗 Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози
🎗 Мовембер
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Пухлини головного мозку – маловідомий вид раку

Сьогодні пухлини головного мозку вважаються однією із найменш досліджених форм онкологічних захворювань. Суспільство знає про хворобу набагато менше, ніж про інші види раку. Така ситуація сприяє створенню багатьох міфів, що стають перешкодою на шляху своєчасного звернення до спеціаліста.

Чи шкідливий мобільний зв’язок для мозку людини?

Один із подібних міфів – що мобільні телефони викликають рак мозку. На сьогодні не знайдено доказів взаємозв’язку між користуванням мобільним телефоном та виникненням раку мозку. Разом з тим не доведено безпеки цього пристрою. Тому випромінювання від мобільних телефонів вважають потенційно канцерогенним.

Важливість ранньої діагностики пухлини головного мозку

Значна частина пацієнтів помирає впродовж року після виявлення пухлини. Шанси на виживання значно зростають, якщо захворювання виявлено на ранній стадії.

У Всесвітній день обізнаності про пухлини головного мозку активісти привертають увагу політиків та підприємців до цієї проблеми для отримання фінансування, необхідного для пошуку більш ефективних методів діагностики та лікування.

Коли будемо відзначати Всесвітній день обізнаності про пухлини головного мозку?

РікДатаДень
20248 червняСубота
20258 червняНеділя
20268 червняПонеділок
20278 червняВівторок
20288 червняЧетвер
Позначки:
Copy link