Всесвітній тиждень інсульту

Всесвітній тиждень інсульту

З 28 жовтня по 3 листопада в різних країнах світу проходить Всесвітній тиждень інсульту, який проводиться з метою інформування населення планети про серйозність цього захворювання. Про глобальну епідемію інсультів Всесвітня організація охорони здоров’я заявила ще в 2004 році. А в 2006 році оголосила 29 жовтня Днем боротьби з інсультом. Заходи з цієї нагоди відбуваються в рамках цілого осіннього тижня.

Схожі події:
🧠 Всесвітній день боротьби з інсультом
🧠 Всесвітній день мозку

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Інсульт та його наслідки

Інсульт виникає через припинення забезпечення кров’ю частини мозку і без кисню клітини ушкоджуються або вмирають.

Наслідки інсульту можуть бути дуже негативними для людини. Тому важливо вчасно надати пацієнтові кваліфіковану допомогу, забезпечити ефективний курс лікування та післяінсультної реабілітації. Тільки цілеспрямовані спільні заходи можуть сприяти поліпшенню ситуації з захворюванням.

Причини інсульту

Згідно зі статистичними даними, за рік у світі фіксують понад 12,7 мільйонів захворювань, в тому числі половина випадків завершуються летальним результатом через відсутність попереджувальних профілактичних дій та несвоєчасність медичної допомоги. Найчастішими причинами інсультів є підвищений тиск, цукровий діабет, шкідливі звички, низька фізична активність. 

Позначки:
Copy link