19 серпня – яке свято чи подія?

День пам'яті святого мученика Андрія Стратилата

День пам’яті святого мученика Андрія Стратилата

Щороку 19 серпня відзначається День пам'яті святого мученика Андрія Стратилата.
День ресторану у серпні

День ресторану у серпні

Серпневий День ресторану, який проводиться один раз на сезон – у третю суботу лютого, травня, серпня та листопада. Цього дня у різних країнах світу відкриваються одноденні ресторани.
Міжнародний день геокешинга

Міжнародний день геокешинга

Кожну третю суботу серпня святкується Міжнародний день геокешинга (International Geocaching Day) – туристичної гри із застосуванням GPS. Сутність гри полягає у пошуках сховів, які зробили інші учасники. Грати у геокешинг можна як гуртом, так і поодинці.
Всесвітній день безпритульних тварин

Всесвітній день безпритульних тварин

Щороку кожна третя субота серпня відведена для святкування Всесвітнього дня безпритульних тварин. Мета свята – привернути увагу громадськості до труднощів, з якими стикаються кішки, собаки та інші домашні улюбленці, які залишилися без домівки.
Яблучний спас

Яблуневий спас

Щороку 19 серпня всі слов’яни східного звичаю об’єднуються у святкуванні народно-християнського свята Яблуневого спаса чи Преображення Господнього.
Всесвітній день гуманітарної допомоги

Всесвітній день гуманітарної допомоги

Щороку 19 серпня різні країни святкують Всесвітній день гуманітарної допомоги. Головна мета пам'ятного дня – підкреслити необхідність співпраці держав під час збройних конфліктів, природних катаклізмів, глобальних катастроф.
День пасічника України

День пасічника України

Майже наприкінці літа в Україні святкують професійне свято пасічників. Цю подію відзначають 19 серпня, коли бджолярі починають підготовку вуликів до зими. Цей день співпадає з Яблучним Спасом (Преображенням Господнім). Тому в храмах освячують мед та яблука, а пасічники кроплять свяченою водою вулики, щоб комахи добре перенесли холоди.
Всесвітній день орангутанга

Всесвітній день орангутанга

Всесвітній день орангутанга – незвичне й цікаве свято, що відбувається щороку 19 серпня. У перекладі з малайської та індонезійської мов орангутанг – це лісова людина. Ці тварини мешкають лише на островах Суматра та Борнео в Азії і є єдиними людиноподібними мавпами.
Всесвітній день фотографії

Всесвітній день фотографії

Цікаве літнє свято відзначають 19 серпня – Всесвітній день фотографії. Ця подія важлива для всіх шанувальників фотознімків та тих, хто просто полюбляє фотографувати.
День міста Коломия

День міста Коломия

19 серпня святкує свій день народження чудове місто Коломия на Івано-Франківщині. Це старовинне місто з багатогранною історією, самобутньою культурою, гарною архітектурою.
Міжнародний день банта

Міжнародний день банта

Яскраве свято відзначають 19 серпня – Міжнародний день банта. Цей модний аксесуар здатний прикрасити будь-що – сувенір, зачіску, сукню. Протягом століть бант змінював форму та вигляд, а раніше його носили і чоловіки.
День поштової марки (День філателії)

День поштової марки (День філателії)

Кожного року 19 серпня відзначається День поштової марки, який ще називають Днем філателії. Захоплення колекціонуванням марок у XX столітті охопило людей з різних країн. За рідкісний екземпляр і зараз завзяті філателісти готові платити солідні гроші.

Листівки на цей день

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Який день 19 серпня?

Підписуйтесь на наші канали та розсилку

Яке ще свято сьогодні? Знаєте ще свята чи події в цей день? Напишіть нам, ми розповімо всім!

Завітайте також до нашого розділу Цікаві факти.

Які іменини 19 серпня?

В цей день святкуються іменини Іова.
В цей день святкуються іменини Миколи.
Андрій
В цей день святкуються іменини Андрія.

Хто народився 19 серпня?

Марія де Медейруш
Португальська актриса («Кримінальне чтиво», «Божественна комедія»).
Коко Шанель
Французька модельєрка, засновниця модного «Дому Шанель» в Парижі.

Корисно? ❤️ Збережіть та поділіться з друзями!

Share via
Copy link