Міжнародний день банта

Міжнародний день банта

Яскраве свято відзначають 19 серпня – Міжнародний день банта (International Bow Day). Цей модний аксесуар здатний прикрасити будь-що – сувенір, зачіску, сукню. Протягом століть бант змінював форму та вигляд, а раніше його носили і чоловіки. Щоб відсвяткувати цей день, можна просто надіти бант та зробити свій зовнішній вигляд набагато яскравішим.

Схожі події:
🎀 День непоєднуваних кольорів в одязі
🎀 Міжнародний день мережива

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як виникла ідея відзначати Міжнародний день банта

Міжнародний день банта стали відзначати зовсім недавно – з 2017 року. Нове свято започатковане компанією Claire’s, яка займається виробництвом різноманітних товарів для дівчат. Святкова подія присвячена популярному на весь світ аксесуару, що робить життя кольоровим та яскравим.

Бант в історії моди

Багато століть тому люди використовували для скріплення елементів свого вбрання різні шнурки та зав’язки. Потім їх стали виготовляти у формі бантів із стрічок. 

Аксесуари почали набирати популярності. Ними стали прикрашати головні убори, жіночі сукні, взуття. У XVIII столітті банти вважалися дуже модною прикрасою чоловічого одягу. Банти почали розділяти на парадні та утилітарні, вузькі та широкі. У сучасній моді аксесуари також користуються попитом. Імениті кутюр’є вбачають в бантах ефектну прикрасу, що спроможна підкреслити загальний лук.

Мета Міжнародного дня банта

Святкування цього дня покликане привернути увагу до популярного аксесуара. У шанувальників модних тенденцій є можливість більше дізнатися про фасони, види бантів, матеріали, з яких їх виготовляють, правила зав’язування аксесуарів до різних подій.

Позначки:
Copy link