Всі свята на 2 серпня 2022

День екологічного боргу

День екологічного боргу

Щороку вся світова спільнота відзначає День екологічного боргу. Мета свята – привернути увагу людства на те, що ресурси нашої планети не вічні, а кожна людина є своєрідним боржником. Варто відзначити, що день святкування не є фіксованим. У 2023 році ця подія припадає на 2 серпня, це трохи пізніше, ніж у минулому.
День пам’яті святого Стефана

День пам’яті святого Стефана

2 (15) серпня в християнстві вшановується день пам'яті святого Стефана. Він був обраний апостолами архідияконом серед семи дияконів та став первомучеником, який був страчений за ідеї Христа у віці 30 років.
Міжнародний день пива

Міжнародний день пива

Щороку для прихильників хмільного напою всього світу перша п’ятниця останнього місяця літа – визначна дата. У цей день відмічається Міжнародний день пива. Поки що свято має неофіційний статус.
Міжнародний день голокосту ромів

Міжнародний день голокосту ромів

Для ромської спільноти всього світу сьогодні скорботна дата. 1944 року ніч на 3 серпня для останньої 3-тисячної групи полонених циган у таборі смерті Auschwitz-Birkenau стала страшною трагедією. Нацисти влаштували так звану «Циганську ніч», фізично знищивши велику кількість людей ромської національності. У Другу світову війну до цього табору було доправлено 23 тис. представників циганської національності, з них понад 20 тис. осіб загинуло.
День народження поштової скриньки

День народження поштової скриньки

Щороку 2 серпня весь світ відмічає День народження поштової скриньки. Для святкування цієї події було встановлено дату появи на вулицях Лондона перших скриньок для листів. Це відбулося 2 серпня 1858 року.
День пам'яті загиблих воїнів-десантників різних часів і поколінь

День пам’яті загиблих воїнів-десантників різних часів і поколінь

З 2017 року 2 серпня Україна вшановує пам’ять офіцерів та солдатів десантних військ різних часів і поколінь, які загинули, захищаючи рідні землі від ворогів.
Перунів день

Перунів день

Віддавна 2 серпня відмічається слов’янське свято – День Перуна. Християни-язичники вважали Перуна всемогутнім володарем неба, якому належали грім та блискавка. Перун – син повелителя всіх богів Білобога, головний бог пантеону, покровитель війська та землеробів.

Яке свято 2 серпня

2 серпня ми відзначаємо декілька свят: Міжнародний день Голокосту ромів, День народження поштової скриньки, День Перуна, День пам’яті загиблих десантників різних часів і поколінь, День Пророка Іллі.

День Пророка Іллі — подія що вшановує життя та діяльності пророка Іллі. Ілля проповідував слово Боже людям світу. Він був чудовим учителем, і його вчення допомогло багатьом людям жити краще.

Міжнародний день Голокосту ромів присвячений нацистському геноциду ромського народу під час Другої світової війни. Ромів ув’язнювали в концтаборах і таборах смерті, піддавали масовим розстрілам, примусовій праці та медичним експериментам.

Перунів день — слов’янське свято вшанування бога Перуна. Перун був богом грому і блискавки, йому поклонялися слов’янські народи. У цей день люди приносили жертви Перунові, щоб задобрити його і запобігти його гніву.

День пам’яті загиблих десантників – це день вшанування відважних чоловіків і жінок, які служили в лавах десантників. Десантників навчають вистрибувати з літаків і гелікоптерів у зону бойових дій. Вони відіграють життєво важливу роль у військовій справі, і багато з них гинуть заради своєї країни.

Підписуйтесь на наші канали та розсилку

Яке ще свято сьогодні? Знаєте ще свята чи події в цей день? Напишіть нам, ми розповімо всім!

Завітайте також до нашого розділу Цікаві факти.

Які іменини 2 серпня?

В цей день святкуються іменини Кирика.
В цей день святкуються іменини Іони.
В цей день святкуються іменини Леонтія.
В цей день святкуються іменини Іллі.
Сьогодні святкуються іменини Опанаса.
В цей день святкуються іменини Афанасія.
Олександр - значення імені, історія, іменини
Сьогодні святкуються іменини Олександра.
Сьогодні святкуються іменини Костянтина.
Сьогодні святкуються іменини Георгія.

Хто народився 2 серпня?

Сергій Нігоян
Учасник і один із бійців 3-ї сотні Самооборони Майдану, вбитий під час протистояння на вулиці Грушевського в Києві.
Пітер О'Тул
Британський актор ірландського походження, відомий за фільмами «Як вкрасти мільйон», «Калігула», «Останній імператор».
Кость Буревій
Український поет, драматург, публіцист, есер, член Центральної Ради (розстріляний комуністами 15 грудня 1934 року).
Фредерік Бартольді
Французький скульптор XIX століття. Автор скульптури «Свободи» в гавані міста Нью-Йорк.
Джон Тіндаль
Видатний ірландський фізик, вперше детально дослідив розсіювання сонячного світла атмосферою, пояснив блакитний колір неба.

Корисно? ❤️ Збережіть та поділіться з друзями!

Copy link