Всесвітній день працівників промисловості

Всесвітній день працівників промисловості

Всесвітній день працівників промисловості (Industrial Workers of the World Day) є щорічним святкуванням, яке проводиться 27 червня на честь досягнень і боротьби промислових робітників світу.

Всесвітній день працівників промисловості було засновано в Чикаго в 1905 році і є профспілкою, яка виступає за права працівників і соціальну справедливість. Цей знаменний день є нагадуванням про боротьбу за справедливі умови праці, солідарність між працівниками та рівність на робочому місці.

Схожі події:
✔️ День працівників місцевої промисловості
✔️ День весни і праці
✔️ Всесвітній день дій за гідну працю

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У цей день організовуються різноманітні заходи для підвищення обізнаності про проблеми праці та відзначення внеску промислових робітників у всьому світі. Це можливість для людей з усіх верств суспільства зібратися разом і продемонструвати підтримку прав працівників, визнаючи при цьому історію трудового активізму, яку часто забувають.

Оскільки ми щороку відзначаємо Всесвітній день працівників промисловості, він нагадує про те, що колективні дії та єдність можуть призвести до значущих змін у суспільстві. Він спонукає людей задуматися про цінність справедливого ставлення, поваги до трудових прав і справедливих умов праці для всіх. Цей день не про вшановання минулих досягнень, він також спонукає нас прагнути до майбутнього, де до кожного працівника ставляться з гідно, з повагою та забезпечуючи справедливу винагороду за працю.

Коли будемо відзначати Всесвітній день працівників промисловості?

РікДатаДень
202427 червняЧетвер
202527 червняП’ятниця
202627 червняСубота
202727 червняНеділя
202827 червняВівторок
Позначки:
Copy link