День працівників місцевої промисловості

День працівників місцевої промисловості

День працівників місцевої промисловості святкують в Україні кожен рік у першу неділю червня. Цей день присвячений всім трудівникам, що віддають сили та здоров’я задля добробуту українців.

У 2024 році День працівників місцевої промисловості відзначається 2 червня.

Схожі події:
🇺🇦 День працівників текстильної і легкої промисловості
🇺🇦 День працівників водного господарства
🇺🇦 День працівників архівних установ України

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як галузь економіки місцева промисловість існує ще з 1934 року. Вона поступово розвивалася, набуваючи величезного значення для країни. Сьогодні в Україні працюють понад 250 невеликих підприємств, робітники яких виготовляють продукцію для внутрішнього ринку країни. Це товари масового попиту, господарського споживання та побутового призначення. Свято затверджено на офіційному рівні згідно з Указом Президента від 20 серпня 2002 року.

Святкування Дня працівників місцевої промисловості

Святкування об’єднує більше 50 000 українських працівників невеликих промислових підприємств країни. Це саме вони щодня виготовляють посуд, іграшки, інструменти, сувеніри, будівельні матеріали та безліч іншої продукції у різних категоріях асортименту, що нараховує понад 15 000 позицій. У різних містах країни організацією свята зазвичай займаються органи місцевого самоврядування разом з колективами промислових підприємств.

Позначки:
Copy link