Міжнародний день бруду

Міжнародний день бруду

Міжнародний день бруду (International Mud Day) – це всесвітнє свято літніх розваг, дитинства та радості, яке проводиться 29 червня, яке заохочує дітей і дорослих отримати задоволення від ігор у грязі. Ця унікальна подія має на меті відновити зв’язок людей із природою, сприяти творчості та сприяти почуттю пригод і свободи через простий акт забруднення. Це день, коли люди з усіх верств суспільства можуть позбутися обмежень, засукати рукави та зануритися в безладний, тактильний досвід, який пропонує бруд.

У Міжнародний день грязі організовуються різноманітні заходи, щоб відзначити чудеса грязі. Діти можуть займатися грязюкою, будуючи скульптури, створюючи витвори мистецтва брудними руками або просто насолоджуючись чуттєвим досвідом хлюпання та формування мокрої землі. На відкритому повітрі часто проводяться заходи на тему бруду, як-от смуги перешкод, пошуки скарбів у брудних калюжах або навіть організовані грязюкові пробіжки для тих, хто хоче активніше брати участь.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день веселощів
✔️ Всесвітній день гри
✔️ День гри (Ігровий день)
✔️ День без домашніх завдань

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Цей день підкреслює важливість неструктурованих ігор на свіжому повітрі та їх позитивний вплив на розвиток дитини. Подаруйте собі та дітям теплі радісні спогади, спогади про щасливі миті дитинства, без обмежень та заборон, про право на радість та веселощі. Заохочуючи дітей досліджувати природу та спілкуватися з нею за допомогою грязюки, Міжнародний день бруду сприяє фізичній активності, навичкам вирішення проблем, сенсорному розвитку та виховує цінування світу природи. Цей день служить нагадуванням про те, що іноді найприємніші враження можна знайти в простоті, вони безкоштовні й доступні.

Читайте нашу статтю: Список справ на літо

Список справ на літо
Позначки:
Share via
Copy link