День працівника меблевої промисловості

День працівника меблевої промисловості

День працівника меблевої промисловості України або День мебляра– це день визнання та відзначення заслуг працівників цієї важливої галузі. Це національне свято, яке відзначається у другу суботу червня щороку, вшановує наполегливу працю, самовідданість і майстерність тих, хто створює меблі, які прикрашають наші домівки та робочі місця.

Схожі події:
✔️ День працівника скляної промисловості або скловиробника
✔️ День працівників текстильної і легкої промисловості
✔️ День працівників місцевої промисловості

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У цей день багато працівників меблевої промисловості берцть участь у майстер-класах або семінарах для обіну досвідом та .демонстрації своїх останніх розробок та інновацій в матеріалах або виробничих процесах. День працівника меблевої промисловості – це можливість підкреслити важливість цієї галузі для економіки та культурної спадщини України, а також відзначити усіх, хто дотичний до створення меблів.

Ціікавий факт

Меблева промисловість України — єдина у лісопромисловому комплексі, яка виготовляє продукцію на експорт з відносно високою доданою вартістю. Це важливо для економіки нашої країни та макроекономічних показників розвитку. Понад 80 % українських меблів йде на експорт до країн ЄС.

Позначки:
Share via
Copy link