День працівника меблевої промисловості

День працівника меблевої промисловості

День працівника меблевої промисловості України або День мебляра– це день визнання та відзначення заслуг працівників цієї важливої галузі. Це національне свято, яке відзначається у другу суботу червня щороку, вшановує наполегливу працю, самовідданість і майстерність тих, хто створює меблі, які прикрашають наші домівки та робочі місця.

У 2024 День мебляра відзначається 8 червня.
Схожі події:
✔️ День працівника скляної промисловості або скловиробника
✔️ День працівників текстильної і легкої промисловості
✔️ День працівників місцевої промисловості

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У цей день багато працівників меблевої промисловості беруть участь у майстер-класах або семінарах для обіну досвідом та .демонстрації своїх останніх розробок та інновацій в матеріалах або виробничих процесах.

Цікавий факт

Меблева промисловість України — єдина у лісопромисловому комплексі, яка виготовляє продукцію на експорт з відносно високою доданою вартістю. Це важливо для економіки нашої країни та макроекономічних показників розвитку. Понад 80 % українських меблів йде на експорт до країн ЄС.

День працівника меблевої промисловості – це можливість підкреслити важливість цієї галузі для економіки та культурної спадщини України, а також відзначити усіх, хто дотичний до створення меблів.

Коли будемо відзначати День працівника меблевої промисловості?

РікДатаДень
20248 червняСубота
202514 червняСубота
202613 червняСубота
202712 червняСубота
202810 червняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link