Всесвітній день молока

Всесвітній день молока

Традиція відзначення Всесвітнього дня молока (World Milk Day) була започаткована у 2001 році за ініціативою Продовольчої та сільськогосподарської організації. Свято припадає на 1 червня. Цей день був обраний не випадково. Річ у тому, що у деяких країнах ця традиція існувала задовго до 2001 року. Цікавий збіг – урочистий день в різних державах припадав саме на перше червня або інші дні, близькі до цієї дати. Тому було вирішено не порушувати традицію.

Схожі події:
🥛 Всесвітній день рослинного молока
🥛 Всесвітній день кокоса
🥛 День домашнього сиру

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета заходу – популяризація молокопродуктів, а також інформування населення про діяльність підприємств, які займаються молочним виробництвом. Так, молочний сектор годує більше мільярда людей – працівників та їхні сім’ї. Молоко та молочні продукти щодня вживає близько шести мільярдів людей. 

Традиції святкування Всесвітнього дня молока

У різних країнах існують свої цікаві традиції відзначення цієї дати. Так, у Норвегії проводять масштабний онлайн-конкурс на кращу історію про молоко. Переможець отримує грошовий приз. Щоб відсвяткувати Всесвітній день молока у домашньому колі, можна приготувати блюдо, до складу якого входить молоко, наприклад, сирну запіканку.

Своєрідною відповіддю на подію стало запровадження Всесвітнього дня рослинного молока 22 серпня. Ініціатори заходу намагаються привернути увагу громадськості до питань жорстокого поводження з тваринами у молочній промисловості та її негативного впливу на довкілля.

Коли будемо відзначати Всесвітній день молока?

РікДатаДень
20241 червняСубота
20251 червняНеділя
20261 червняПонеділок
20271 червняВівторок
20281 червняЧетвер
Позначки:
Copy link