День рослинного молока

Всесвітній день рослинного молока

Що це за подія?

Всесвітній день рослинного молока святкують 22 серпня. Ця дата у календарі святкових подій з’явилася нещодавно – у 2017 році. World Plant Milk Day запропоновано відзначати у противагу Дню молока, а також щоб підкреслити перспективи та переваги рослинної молокоіндустрії.

Схожі події:
🥛 Всесвітній день вегана
🥛 Всесвітній день вегетаріанства
🥛 Всесвітній день тофу
🥛 День динамічної нешкідливості
🥛 Всесвітній день боротьби з видовою дискримінацією

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як виникла ідея відзначати Всесвітній день рослинного молока?

Ідею озвучив захисник з прав тварин, видатний активіст та співзасновник медіа-організації Plant Based News Роббі Локі за участю Міжнародної організації з інформування про продукти харчування ProVeg. Роббі намагався звернути увагу світового суспільства на переваги рослинного молока. Акцією зацікавилися в різних країнах, так і виникло незвичне свято. У 2020 році до цього руху приєдналася компанія Switch4Good, аби заохотити ще більше людей стати учасниками нового тренду «Майбутнє без молочних продуктів».

Переваги рослинного молока

Рослинне молоко виробляють з різноманітних культур – сої, коноплі, вівса, кеш’ю тощо. Воно відрізняється приємним смаком, не містить лактози, насичене вітамінами та мінералами.

  • Понад 65% населення планети мають вроджену непереносність лактози.

У таких людей виникають біль у животі, нудота, газоутворення, діарея. Також спостерігається ломота у суглобах та депресивний стан. Рослинне молоко не спричиняє вказаних неприємностей. 

Чому варто звернути увагу на молоко рослинного походження?

По всьому світі мільйони людей відмовляються від вживання тваринного молока. Вони це роблять свідомо, піклуючись про власне здоров’я та турбуючись про тварин й екологію планети, оскільки підприємства молочної промисловості забруднюють екосистеми. 

Коли будемо відзначати Всесвітній день рослинного молока

РікДатаДень тижня
202122 серпняНеділя
202222 серпняПонеділок
202322 серпняВівторок
202422 серпняЧетвер
202522 серпняП’ятниця
Copy link