Всесвітній день відповідального туризму

Всесвітній день відповідального туризму

Всесвітній день відповідального туризму відзначають 1 червня починаючи з 2006 року. Кожний рік присвячений окремій проблемі, яка потребує негайного втручання світової спільноти, наприклад, браконьєрству.

Правила відповідального туризму

Всесвітній день відповідального туризму має своє «Золоте» правило – потрібно відноситись до інших так, як ти хочеш, щоб відносились до тебе. Для цього відвідувачі повинні співпрацювати з місцевими мешканцями. Все більше туристів ставлять собі за мету зрозуміти культуру місцевих жителів. Адже місце, яке вони бажають відвідати, є для інших домом.


Схожі події:
🏕 Всесвітній день туризму
🏕 День мандрівника в часі
🏕 Всеукраїнський день краєзнавства

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У Кейптаунській декларації 2002 року зазначено, що відповідальний туризм зводить до мінімуму негативний соціальний та екологічний вплив, підвищує добробут приймаючої сторони та покращує сервіс у туристичній галузі. Туризм має враховувати культурні особливості місцевості, що сприятиме виникненню у місцевих мешканців упевненості та гордості за свою батьківщину. 

Що більш відповідально люди ставитимуться до своїх подорожей, то більш приємні враження отримають. Також відповідальний туризм – це створення умов для подорожей для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про Україну

Цікаві факти про Україну
Позначки: