День динамічної нешкідливості

День динамічної нешкідливості

2 листопада відзначається День динамічної нешкідливості (Dynamic Harmlessness Day).

Споріднені події:
🥗 Всесвітній день вегетаріанства
🥗 Всесвітній день вегана
Прочитайте історію виникнення подій та дізнайтесь – які види вегетаріанства існують, а також чи визначилися науковці остаточно щодо впливу вегетаріанства на здоров’я людей.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про ці та всі інші актуальні свята та події на кожен день.

Що таке динамічна нешкідливість?

Цей термін був придуманий Джеєм Діншахом, який є засновником веганського товариства у США. Він взяв за основу концепцію ненасильства Махатми Ганді, коли людина повинна заподіювати найменшу шкоду, при цьому видаляючи біль та заміняючи його добротою й турботою про людей.

Як відзначають цю подію?

День динамічної нешкідливості заведено святкувати у день народження Джея. Таке рішення було прийняте веганською спільнотою. Ця людина присвятила своє життя розповсюдженню філософії, яка зараз є основою світогляду більшості веганів.

Послідовники ідеї нешкідливості пропонують у цей день записати усі шкідливі речі та скласти план поступового їх усунення. Вони радять почати з відмови від вживання м’яса та товарів, на виробництві яких використовується важка дитяча праця. Також можна розповсюджувати концепції Джея Діншаха у соціальних мережах та ділитися с друзями своїми ідеями щодо покращення життя у світі.

Позначки:
Copy link