День подяки бармену

День подяки бармену

Перша п’ятниця грудня ознаменована святом – Днем подяки бармену, або Bartender Appreciation Day. Зародилося це свято в Америці. Пов’язане воно з торговельною маркою напоїв Sailor Jerry, яка намагається розповсюдити ідею цього дня у всьому світі. Вона навіть спрямувала до уряду Великобританії петицію з проханням зробити це свято офіційним в країні та вихідним для всіх барменів.

У 2022 році День подяки бармену відзначається 2 грудня

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета проведення свята – нагадати людям про працю, яку роблять бармени, про їхній сервіс, а ще про їх людські навички – вміння слухати, підтримати розмову, жартувати, бути твердим плечем, на яке можна опертися, пожалітися або довірити таємниці. З роками робота бармена еволюціонувала від простого наливання напоїв до свого роду психотерапії. 

Проводьте цей день з користю: готуйте нові напої вдома разом з друзями або заходьте їх скуштувати в улюблений бар. Не забувайте про додаткові чайові, адже більш ніж половину заробітної платні бармена складають саме вони. 

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про баременів

Техніки приготування коктейлів

Схожа подія: Міжнародний день бармена
Почитайте та дізнайтеся – що таке флейрінг, які коктейлі найпопулярніші в світі, а також, хто з барменів здобув найбільше світове визнання.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки: