День коньяку

День коньяку

Щорічно 1 квітня власний день народження відзначає популярний міцний напій – коньяк – День коньяку. Річ у тім, що саме 1 квітня вважається найоптимальнішим часом для початку приготування напою. Витриманий коньяк розливають по бочках до цієї дати, а потім настає момент для «народження» нової партії. Ці правила були встановлені ще в 1909 році у Франції.

Схожі події:
🥃 Всесвітній день віскі
🥃 Міжнародний день віскі
🥃 Міжнародний день портвейну

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Назва напою співзвучна з французьким містом Коньяк, бо саме там в 16 столітті вигадали різновид бренді з білих сортів винограду, витриманий у дубових бочках.

До речі, у Франції коньяк вважається національним надбанням. Кожного року французи влаштовують гучне святкування з дегустуванням напою. Цікаво, що істинним коньяком називають лише алкогольний напій, вироблений в шести округах Франції.

Відмінність коньяку від інших алкогольних напоїв

  • Медики запевняють, що вживання коньяку в маленьких дозах позитивно впливає на серцево-судинну систему і зменшує головний біль.

Відмінність коньяку від інших видів алкогольний напоїв у тому, що його непотрібно підігрівати чи охолоджувати. Час витримки напою починається від 2 років та закінчується 80 роками (можна витримувати ще більше).

Позначки:
Copy link