День музейного селфі

День музейного селфі

У третю середу січня кожного року у світі відзначається День музейного селфі (Museum Selfie Day). Його відзначання вперше запропонували у 2014 році працівники Європейського колективу Culture Themes. Метою впровадження цієї дати є заохочення якомога більшої кількості людей до знайомства з історією та мистецтвом. Тим, кому сподобалась ця ідея, слід завітати до будь-якого музею, обрати експонат, який залишив найяскравіше враження, зробити з ним селфі та викласти фото у соціальних мережах. 

У 2025 році День музейного селфі відзначається 15 січня

Схожі події:
День без селфі
Всесвітній день соціальних мереж

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Працівники музеїв з радістю прийняли цю естафету та організовують флешмоби у багатьох містах світу. Деякі з них навіть впровадили видачу за призів за найкраще фото. Але при цьому вони нагадують, що знімання з фотоспалахом шкодить картинам, фрескам та іншим шедеврам мистецтва. Про це потрібно пам’ятати, адже наступні покоління теж мають право насолоджуватися прекрасним.

Правила та умови «музейного» селфі

  • Не використовувати спалахи при зніманні (спалахи можуть зашкодити якості історичних раритетів).
  • Не використовувати отримане фото для політичних цілей.
  • За наявності бажання викласти світлину в соцмережі з підписом #MuseumSelfie або можна добавити хештег музейного закладу. 

Приєднавшись до даної ініціативи міжнародної спільноти, Ви отримаєте масу позитивних емоцій та унікальну можливість розповісти своїм підписникам мовою «селфі» про свій улюблений експонат.

Коли будемо відзначати День музейного селфі

РікДатаДень
202417 січняСереда
202515 січняСереда
202621 січняСереда
202720 січняСереда
202819 січняСереда
Позначки:
Copy link