День молочного шоколаду

День молочного шоколаду

Кожен рік 28 червня у США святкують Національний день молочного шоколаду, який був заснований Асоціацією кондитерів. Для ласунчиків та шанувальників шоколадної продукції, звісно, кордонів не існує, то шоколадне свято завдяки соцмережам поширилося світом.

Схожі події:
🍫 Всесвітній день какао та шоколаду
🍫 Міжнародний день шоколаду
🍫 Всесвітній день шоколаду
🍫 День білого шоколаду
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

День молочного шоколаду в історії

Цей продукт вперше виник у 1839 році на фабриці німецької компанії Jordan & Timaeus. Але в ті часи він мав вигляд гарячого напою. Через 30 років швейцарський кондитер Даніель Петер знайшов спосіб, як зробити ці ласощі твердими. С тих пір ласуни всього світу вважають молочний шоколад одним із смачніших сортів.

Головним інгредієнтом шоколаду є какао-боби. Деякі народи вважали їх священною їжею, яку боги волелюбності подарували людям. Вживання зерен какао підвищувало рівень енергії, змушувало мізки працювати більш активно, рятувало від багатьох захворювань.

Позитивний вплив шоколаду

Невелика кількість шоколаду є корисною, тому що підвищує настій, допомагає боротися з синдромом хронічної втоми, покращує пам’ять та робить людину щасливою.

  • Цікаво, що найдорожча шоколадка (батончик Кедбері) була продана за 687 доларів. Унікальність цієї цукерки була в тому, що у 1901 році вона побувала в Антарктиді з першою американською експедицією, яку очолював Роберт Скотт.

Коли будемо відзначати День молочного шоколаду?

РікДатаДень
202428 червняП’ятниця
202528 червняСубота
202628 червняНеділя
202728 червняПонеділок
202828 червняСереда

Читайте нашу статтю: Шоколадно-кавові факти

Шоколадно-кавові цікаві факти
Позначки:
Copy link