Міжнародний день шоколаду

Міжнародний день шоколаду

13 вересня у світі відзначається Міжнародний день шоколаду або International Chocolate Day. Національна асоціація кондитерів США визначила цей день Міжнародним днем шоколаду, що збігається з датою народження Мілтона С. Херші (Milton Snavely Hershey – 13 вересня 1857 року).

Мілтон Снавлі Херші – видатний американський шоколатьє, підприємець і філантроп.

Отримавши освіту в кондитерській галузі, Херші досяг значних успіхів, впровадивши інновації у виробництво карамелі, використовуючи в процесі свіже молоко. Він заснував компанію Lancaster Caramel Company, яка не тільки досягла значних міжнародних продажів, але й пізніше була продана Херші для фінансування нового підприємства – нового підприємства, орієнтованого на масове виробництво молочного шоколаду, раніше ексклюзивного делікатесу, що був предметом розкошу.

У 1900 році перші батончики Hershey з’явилися на ринку, зачарувавши споживачів настільки, що Херші зміг розпочати будівництво власного фірмового містечка, названого влучно – Херші, у Пенсильванії.

Під час Другої світової війни компанія Hershey’s розробила спеціалізовану нетанучу шоколадну плитку, призначену для військ, дислокованих за кордоном. Ця інновація продемонструвала відданість компанії своїй справі. Сьогодні The Hershey Company, яку часто називають Hershey’s, є одним з найвідоміших виробників кондитерських виробів у світі, що продовжує спадщину Мілтона Сневелі Херші, яка полягає в інноваціях, філантропії та солодких насолодах.

Ця шоколадна подія вийшла за межі кордонів США, її гучно святкують в Німеччині, Швейцарії (тут, до речі, шоколаду споживають більше, ніж деінде) та в інших країнах ЄС і світу. 

Схожі події:
🍫 Всесвітній день какао та шоколаду
🍫 Всесвітній день шоколаду
🍫 День молочного шоколаду
🍫 День білого шоколаду
🍫 День шоколадного морозива

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Їжа богів

Історія розповідає, що першопрохідцями у виробництві шоколаду були ацтеки. Вони називали цей продукт «їжею богів». У 1519 році в Мексиці вперше продегустував напій із шоколаду іспанський першовідкривач Ернан Кортес, яким його в знак дружби пригостили ацтеки. Так шоколад потрапив до Європи. При дворі іспанського короля новий делікатес швидко здобув популярність. В 1615 році вперше шоколад з’явився при французькому дворі. 

Цікаві факти про шоколад Cadbury

  • Перша плитка з шоколаду була випущена в 1842 році в Англії, виготовила її фабрика Cadbury.
  • Шоколадка цього ж виробника вважається найдорожчою в світі.
  • Дослідник Роберт Скотт взяв з собою в свою першу експедицію до крижаної Антарктики плитку шоколаду цього виробника. У 2001 році хтось придбав її на лондонському аукціоні майже за 700 доларів.

Читайте нашу статтю: Шоколадно-кавові факти

Шоколадно-кавові цікаві факти
Позначки:
Copy link