Всесвітній день прогулянки

Всесвітній день прогулянки

19 червня кожного року відзначається неофіційне, проте дуже актуальне свято – Всесвітній день прогулянки (World Sauntering Day). Подію започаткував американець на ім’я У. Т. Рабе у 1979 році. Вперше День прогулянки пройшов у США, в штаті Мічиган. Створений в противагу бігу підтюпцем.

Схожі події:
🚶🏻‍♀️ День прогулянки в парку
🚶🏻‍♀️ Всесвітній день пішої ходи
🚶🏻‍♀️ День «Візьміть свою кімнатну рослину на прогулянку»

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як прогулянка може допомогти при стресі?

Сьогодні більшість людей живе у швидкому темпі, це негативно відбивається на стані нервової системи. Неспішна прогулянка парком стала справжньою розкішшю, але й водночас необхідністю. Тому що життя у сучасному ритмі нерідко викликає стресову напругу та навіть депресію. Піша спокійна прогулянка на природі розслаблює людину, надає можливість привести свої думки до ладу, стимулює активність мозку, покращує апетит і сон.

Мета Всесвітнього дня прогулянки

Метою Всесвітнього дня прогулянки є привернення уваги людства до важливості відпочинку, знаходження часу на неквапливу прогулянку, єднання з природою; поширення ідеї здорового способу життя.

Ходіння не має протипоказань, це більш доступне фізичне навантаження, ніж біг чи біг підтюпцем. Прогулянка – це найкращий спосіб активності для початківців, для відновлення після хвороби, після великої паузи у фізичних тренуваннях.

Куди б піти прогулятись у Всесвітній день прогулянки?

Звісно, найкраще – на природу, у парк або просто вулицями міста, а не у торгівельний центр.

19 червня – гарна можливість відволіктись від буденних справ та присвятити декілька годин прогулянці на свіжому повітрі у колі друзів чи наодинці.

Коли будемо відзначати Всесвітній день прогулянки?

РікДатаДень
202419 червняСереда
202519 червняЧетвер
202619 червняП’ятниця
202719 червняСубота
202819 червняПонеділок
Позначки:
Copy link