Всесвітній день любові

День глобальної любові

День глобальної любові традиційно святкується в багатьох країнах світу 1 травня. Це свято поєднує усіх, кому близька любов одне до одного, до дітей, до природи, до усього живого, до свободи, до планети Земля. Заснував Global Love Day Фонд Любові у 2004 році.

Ідея створення свята прийшла засновнику фонду Гарольду Беккеру одного осіннього вечора, у листопаді 2003 року. Він запропонував свято, що символізує єдність та є проявом любові до планети та усього людства, радості та свободи. В цей день лунає заклик до мирного співіснування людей усіх націй, релігійних сповідань та світогляду, до гармонії та безпечного існування.

В цей день прийнято освідчуватися своїм коханим, казати теплі слова близьким та рідним. Треба прощати образи, вибачатися перед людьми, яким ви завинили. Слідуючи цим правилам, можна помітити, як міняєтесь не лише ви, а й світ та люди навколо вас. Засновники свята вважають, що лише розвиваючи у своєму серці глобальну любов до усього людства, міняючи себе зсередини, можна змінити навколишній світ на краще.

Святкують свято Глобального дня любові в першу чергу учасники фонда-засновника та прихильники нового віяння. Також ідею свята активно підтримує Глобальний Союз Гармонії.

Позначки:
Share via
Copy link