Всесвітній день садівництва (День голого садівника)

Всесвітній день садівництва (День голого садівника)

Одним із найбільш провокаційних та екстравагантних світових свят є «Всесвітній день голого садівника». Святкується він щороку в першу суботу травня. Вперше дату було відзначене у 2005 році.

У 2024 році Всесвітній день садівництва (День голого садівника) припадає на 4 травня

Схожі події:
🌱 День посадки квітів
🌱 Міжнародний день квітки
🌱 Міжнародний день подяки рослинам

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

В цей день поціновувачі садового та ландшафтного мистецтва повинні проводити роботи в оголеному виді. Таким чином вони символізують свою єдність з природою. Цього дня по всьому світі проводяться флешмоби. Жінки та чоловіки будь-якого віку працюють на своїх присадибних ділянках буквально у чому мати народила. В цілком оголеному стані вони саджають, поливають та прополюють свої городи, клумби та сади. Таким чином святкують свято у США, Франції, Германії та ще у багатьох країнах.

У Всесвітній день голого садівника прийнято фотографуватись та виставляти свої світлини у соціальних мережах. Фото усіх охочих поєднатися з живою природою в цей день можна побачити в Інстаграмі та Твітері. Фотографуючись, необхідно дотримуватись правил пристойності, прикриваючи інтимні ділянки тіла. Для цього винахідливі садівники використовують квіти, листя, гілки та садові інструменти. До цього свята може приєднатися кожен, кому близькі ідеї нерозривного зв’язку людини з природою.

Позначки:
Copy link