День коучера

День коучера

1 травня відмічають цікаве свято – День коучера. Він присвячений новому виду професійної діяльності. Коучери допомагають своїм учням досягти певної мети в житті, стати успішними, впевненими в собі. Коучинг є методом консалтингу та тренінгу, що дуже поширився останнім часом. Травневі свята з приводу професійного свята коучера вже набули традиційного щорічного характеру.

Схожі події:
📈 Міжнародний тиждень коучингу
📈 Міжнародний день наставництва

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Деякі люди помилково вважають, що коучі – це психологи, але це твердження некоректне. Учні коучерів не потребують психологічної допомоги, їм потрібні професійні повчання рівного до себе партнера. Тренер або наставник надає клієнту корисні рекомендації на основі правильно поставлених запитань. Завдяки роботі з коучером учень самостійно приймає зважене рішення та впевнено планує наступні дії.

Наприклад, якщо людина хоче змінити роботу чи сферу професійної діяльності та сумнівається у наслідках цих суттєвих змін, коучер допомагає відповісти на важливі питання: які варіанти нової роботи бачить клієнт, що спонукає його до змін. Коуч не намагається аналізувати минуле людини, як це робить психолог, а має справу тільки з теперішнім та майбутнім клієнта.

Позначки:
Copy link