Міжнародний день щастя

Міжнародний день щастя

20 березня кожного року світ відзначає молоде, проте важливе свято – Міжнародний день щастя (International Day of Happiness). Подію започаткувала Організація Об’єднаних Націй 28 червня 2012 року. З ініціативою створення Дня щастя виступив Джейм Ілайен у 2011 році, одразу зазначивши, що день весняного рівнодення як мить відновлення дуже підходить для святкування.

Генеральна Асамблея ООН  встановила відзначення Міжнародного дня щастя з метою нагадати урядовим організаціям, що під час визначення показників добробуту нації важливо враховувати рівень щастя, бо виключно економічні показники не відображають реальності.

Читайте нашу статтю: Добірка книг про щастя

Добірка книг про щастя

Міжнародний день щастя має за мету звернути увагу людства до щастя та нагадати, що прагнення до щастя – визначальне і невід’ємне бажання кожної людини на планеті.

У своїй книзі «Маленька книга люке. Секрети найщасливіших людей світу» Мік Вікінг говорить:

Листівки на Міжнародний день щастя

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

«Упродовж десятиліть світ мав єдиний спосіб вимірювання щастя. Звикли, що гроші дорівнюють щастю. Однак це не єдиний показник нашого щастя. На жаль, саме так ми й оцінювали свій рівень щастя в минулому, сприймаючи дохід якк замінник щастя, добробуту й рівня життя. Показник ВВП на душу населення ми ми вважали оцінкою розвитку народу. Однією з причин цього є те, що дохід — національний чи індивідуальний — показник об’єктивний. А щастя — ні. Щастя суб’єктивне. Важливо те, як ви відчуваєте своє життя. Саме це має значення. Думаю, лише ви можете розсудити, щасливі ви чи ні.»

Що ж може зробити нас щасливішими?

Вчені запевняють, що жовтий та зелений колір, аромат квітів, свіже повітря, мандрівки, позитивна музика, дарування подарунків, улюблене хобі та багато іншого. Задоволеність життям підвищує імунітет та покращує здоров’я в цілому.

Читайте нашу статтю: Гормони щастя

Гормони щастя

Щасливого життя немає, є лише щасливі дні.

розмірковував Андре Тер’є
  • Цікавий факт: в Україні існує місто Щастя та декілька сіл із назвою Щасливе.
Позначки:
Copy link