Всесвітній день дослідження раку молочної залози

Всесвітній день дослідження раку молочної залози

Всесвітній день дослідження раку молочної залози (World Breast Cancer Research Day), який відзначається 18 серпня, є глобальним визнанням досліджень, що змінюють життя людей і спрямовані на подолання раку молочної залози. Це день, щоб підкреслити важливість пошуку ліків від раку молочної залози і продемонструвати підтримку спільноти людей, які страждають на рак молочної залози, поза межами традиційного жовтневого місяця підвищення обізнаності про цю проблему.

Історія виникнення Всесвітнього дня дослідження раку молочної залози

Фонд доктора Сьюзен Лав офіційно встановив цей день як Всесвітній день досліджень раку молочної залози у травні 2021 року. Визнаючи необхідність висвітлення досліджень раку молочної залози за межами жовтня, фонд заснував цей день, щоб продемонструвати прихильність до тих, хто боровся і продовжує боротися з раком молочної залози.

Фонд доктора Сьюзен Лав, провідна дослідницька організація з вивчення раку молочної залози в США. Фонд прагне підтримувати інноваційних дослідників, заохочувати різноманітну науку та сприяти проведенню досліджень для всіх, кого торкнулося це захворювання.

Перші зафіксовані ознаки раку молочної залози датуються приблизно 3000 роком до нашої ери в Стародавній Греції. Починаючи з 1970-х років, дослідження та лікування раку молочної залози стають дедалі ефективнішими, що призводить до збільшення кількості позитивних діагнозів та зменшення кількості смертельних випадків. Починаючи з 1960-х років, інформаційна кампанія зазнала значного зростання, що призвело до глобального розуміння важливості регулярних медичних оглядів.

Статистика і факти

  • 1 з 8 жінок протягом життя хворіє на інвазивний рак молочної залози.
  • У 1 з 833 чоловіків протягом життя діагностують рак молочної залози.
  • У всьому світі рак молочної залози є найпоширенішим діагностованим онкологічним захворюванням.
  • У 2020 році на дослідження раку було витрачено 167 мільярдів доларів США.

18-й день 8-го місяця року вказує на те, що у 1 з 8 жінок протягом життя буде діагностовано рак молочної залози. Ця дата слугує гострим нагадуванням про поширеність цього захворювання та боротьбу з ним, що триває.

Як відзначити Всесвітній день дослідження раку молочної залози

  • Скажіть своїм рідним, що ви їх любите: Життя коротке, тож використовуйте його максимально.
  • Зробіть пожертву: Підтримайте боротьбу за лікування.
  • Пройдіть обстеження: Рання діагностика може врятувати життя.

Всесвітній день дослідження раку молочної залози – це більше, ніж дата в календарі, це заклик до дії. Обізнаність – це вже боротьюа проти раку молочної залози. Колективні зусилля дослідників, активістів та волонтерів прокладають шлях до світу без раку молочної залози, і цей день слугує маяком надії та солідарності на цьому шляху.

Схожі події:
✔️ Європейський день здоров’я молочної залози
✔️ Всесвітній день боротьби з раком молочної залози
✔️ Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link