Міжнародний день фольклору

Міжнародний день фольклору

Всесвітній день фольклору (World Folklore Day), що відзначається 22 серпня, – це всесвітнє свято, яке вшановує багате полотно традицій, історій, танців і форм мистецтва, що складають фольклор різних культур. Цей день слугує нагадуванням про важливість збереження та вшанування унікальної культурної спадщини, яка об’єднує громади.

22 серпня 1846 року британець Вільям Г. Торнс опублікував статтю в лондонському журналі “Atheneum”, в якій вперше вжив термін “фольклор”. Це слово є поєднанням слів “folk”, що означає спільноту людей, і “lore”, що означає навчання або знання.

Фольклор – це також спадщина, що передавалася з вуст в уста, з покоління в покоління і навчала мудрості та цінностям, стала основою культури, мистецтва та моралі у суспільстві. Він надає історичну інформацію про походження групи людей і відіграє життєво важливу роль у формуванні ідентичності та культури спільноти.

Люди в усьому світі відзначають культуру і важливість фольклору за допомогою різних засобів, таких як пісні, танці, страви тощо. Міжнародний день фольклору день слугує засобом підвищення обізнаності про фольклорні традиції різних країн.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день аудіовізуальної спадщини
✔️ День слов’янської писемності та культури
✔️ Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як відзначати Міжнародний день фольклору

  • Проведіть день, читаючи казки та легенди різних культур.
  • Досліджуйте та вивчайте багате народне мистецтво, яке є невід’ємною частиною різних культур.
  • Малюйте та розфарбовуйте фольклорних персонажів або сцени з ваших улюблених легенд та казок.
  • Бібліотеки часто пропонують книги, пов’язані з фольклором, як для дітей, так і для дорослих.

Всесвітній день фольклору – це свято різноманітного та яскравого фольклору, який існує в усьому світі. Це день занурення в традиції, історії та форми мистецтва, які сформували наш світ. Вшановуючи та зберігаючи ці культурні скарби, ми стверджуємо свою національну ідентичність, підвищуємо національну свідомість та культуру.

Позначки:
Copy link