Європейський день здоров'я молочної залози

Європейський день здоров’я молочної залози

15 жовтня відзначають Європейський день здоров’я молочної залози.

Схожі події:
🚺 День жіночого здоров’я та фітнесу
🚺 Міжнародний день жіночого щастя
🚺 Міжнародний день гінекологічного здоров’я

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія створення Європейського дня здоров’я молочної залози

Цей день відзначається щороку як ще одна дата у низці подій програми «Рожевий Жовтень», присвяченої боротьбі з онкологічними захворюваннями. День здоров’я молочної залози почали відзначати за ініціативи Європейської коаліції проти раку – Europa Donna. Ця некомерційна організація була утворена в 1994 році невеликою групою жінок. Вони ставили за мету підвищити рівень обізнаності населення всієї планети щодо серйозності раку та необхідності ранньої діагностики захворювання.

Зараз незалежна організація Europa Donna поєднує учасників з 47 європейських країн. Основною їхньою кампанією є відзначення Дня здоров’я молочної залози. Вперше подію відзначили у Мілані в 2008 році. Також Breast Health Day відзначали в 2009 році за підтримки видатної тенісистки з Іспанії Аранчі Санчес-Вікаріо. Тепер цей день почали відзначати щороку. 

Як відзначають цей день?

Святкування супроводжується проведенням благодійних онлайн-марафонів, консультаціями провідних експертів-мамологів, розмовами про небезпечність та засоби попередження захворювання. Інформація розповсюджується в популярних соціальних мережах та месенджерах, через буклети, плакати, відео, аби охопити якомога більшу аудиторію.

Позначки:
Copy link