День чоловічої краси (або День догляду за собою для чоловіків)

День чоловічої краси (День догляду за собою для чоловіків)

16 серпня щорічно проводиться День чоловічої краси або День догляду за собою для чоловіків.

Заснування Дня чоловічої краси

Цей день вперше стали проводити в Америці у 2007 році. Ініціатором заснування та спонсором проведення свята виступила компанія American Crew, яка спеціалізується на виробництві чоловічих товарів для догляду за собою. 

Надворі XXI століття і, здається, в ньому не повинно бути стереотипів, які стосуються догляду чоловіків за своєю зовнішністю, але ці забобони існують. Причина стереотипів криється у старій суспільній думці, що справжній представник сильної половини людства повинен бути трохи красивішим, ніж первісна людина, не повинен плакати, проявляти емоції, та ще вдягатися мусить непримітно. Багато років на чоловіків, які не відповідали цим стереотипам, навішували кліше та ярлики. 

Як відмічати цей день?

В сучасному суспільстві ще чути відлуння тих стереотипних думок, але поступово підхід до чоловічої краси та догляду змінюється. Свідчення цьому – проведення Дня чоловічої краси. Всі чоловіки, які щоденно доглядають за собою і вважають це необхідністю, можуть святкувати цей день.

Ми всі мріємо, щоб наші українські найкращі, наймужніші та героїчні чоловіки знову доглядали за собою або робили все, що дозволяло мирне життя. Подяка нашим захисникам! Героям слава!

Позначки:
Copy link