День без бороди

День без бороди

Неофіційне свято – День без бороди – кожен рік відзначається 18 жовтня. Саме цей захід переконує чоловіків дістати бритву та зробити своє обличчя гладеньким, як у немовляти. Незважаючи на те, що в останній час чоловіча борода знаходиться серед модних трендів і чоловіки відрощують на обличчі рослинність, щоби додати своєму вигляду мужності і брутальності, гладка шкіра ще має поціновувачів. 

Історія створення Дня без бороди

Час і мета заснування цього заходу невідомі, так само, як і його творець. Але проводиться він напередодні ще однієї ініціативи, No Shave November – місяця без гоління, яка присвячена боротьбі с чоловічими видами раку (рак простати чи яєчок). Тому, навіть якщо хтось не є фанатом щоденного гоління, 18 жовтня – гарна нагода поголитися та підготуватися до Листопада без гоління. 

Як відзначають цю подію?

Найкращій спосіб відсвяткувати День без бороди – просто поголитися, наважитися кардинально змінити образ, якщо ви вже давно бородатий, або залучити до цієї ініціативи бородатих друзів. Не забувайте робити пам’ятні фото та помічати їх у соцмережах хештегом #NationalNoBeardDay.

Позначки:
Copy link