Міжнародний день танцю

Міжнародний день танцю

Міжнародний день танцю (International Dance Day) – це особливе свято, що відзначається у різних кутках світу 29 квітня. У цей день з’явився на світ артист французького балету Жан-Жорж Новер. Саме його називають засновником балетного мистецтва. Запропоновано відмічати День танцю у 1982 році спеціальною комісією ЮНЕСКО.

Схожі події:
💃🏻 Міжнародний день степу (танцю)
💃🏻Міжнародний день танго
💃🏻 День танцю маленьких каченят
💃🏻 Всесвітній день балету
💃🏻 Міжнародний день хореографа
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У 1759 році Новером була написана його відома робота, в якій артист обґрунтовував значення балету-п’єси, що здійснюється за допомогою пантомімічних та танцювальних рухів. Над книжкою також працювали композитор, художник та майстер танців. Саме ця подія пов’язана з ідеєю виникненням свята.

Вважається, що День танцю об’єднує усі напрями хореографічного мистецтва в одне ціле, а різні народи можуть спілкуватися між собою за допомогою однієї мови – мови танців. 

У визначену дату хореографи, артисти, творчі угрупування, пов’язані з танцювальним мистецтвом, святкують свій день. Приєднатися до них можуть і люди, що не належать до професійних танцюристів.

Танці – це важлива частина будь-якого народу та культури, вони є засобом спілкування, знаком дружби та примирення усіх країн.

Коли будемо відзначати Міжнародний день танцю?

РікДатаДень
202429 квітняПонеділок
202529 квітняВівторок
202629 квітняСереда
202729 квітняЧетвер
202829 квітняСубота
Позначки:
Copy link