Міжнародний день сліпих собак

Міжнародний день сліпих собак

Міжнародний день сліпих собак (International Blind Dog Day) – це щорічна подія, що відзначається 23 серпня з метою вшанування та підвищення обізнаності про сліпих собак та їхні неймовірні здібності. Цей день покликаний об’єднати власників сліпих і слабозорих собак, віддати належне їхнім пухнастим компаньйонам з вадами зору, а також розповісти людям про догляд за ними та їхній потенціал.

Історія Міжнародного дня сліпих собак

Міжнародний день сліпих собак вперше відзначили 23 серпня 2017 року, рівно через дев’ять років після того, як собаці вперше в історії імплантували рогівку ока. Його придумала Сара Хорн, щаслива власниця сліпого джек рассел-тер’єра на ім’я Шеммі. Цей день має на меті об’єднати батьків сліпих і частково сліпих собак, щоб віддати належне їхнім унікальним здібностям пухнастих друзів і привернути увагу людей до проблем собачого зору.

Історія собак налічує десятки тисяч років, від мисливців до домашніх улюбленців, вірних друзів та помічників. Сліпі собаки існують так само довго, як і звичайні собаки, але лише нещодавно турбота про них стала пріоритетною. Сліпота у собак може виникнути через різні фактори, включаючи хвороби, старість, травми або медичні стани, такі як катаракта, глаукома і дегенерація сітківки.

Схожі події:
✔️ День відповідального собаківництва
✔️ День «Обійміть свого собаку»
✔️ День безпородної собаки✔️
✔️ Міжнародний день собак

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Відзначення Міжнародного дня сліпих собак

  • Підтримати організації, що займаються порятунком і доглядом за сліпими собаками – один із способів відзначити цей особливий день.
  • Усиновлення сліпого собаки – це чудовий спосіб відзначити цю подію. Сліпі собаки можуть добре адаптуватися і вести нормальне, грайливе, щасливе і повноцінне життя.
  • Поширювати інформацію та ділитися особистим досвідом роботи з незрячими собаками з хештегом #InternationalBlindDogDay.

Сліпі собаки легко адаптуються, піддаються дресируванню і все ще можуть добре пересуватися. Вони не схильні до депресії і можуть охороняти будинок, покладаючись на інші свої сенсорні функції.

Поради, як зробити так, щоб сліпий собака був щасливим і здоровим

  • Зробіть план будинку послідовним і захистіть всі доступні місця від цуценят.
  • Використовуйте дзвіночки, запахи та звуки, щоб допомогти сліпим собакам орієнтуватися.
  • Спілкуйтеся з собакою, використовуючи вербальні сигнали, щоб направляти його під час прогулянок.
  • Використовуйте шлею для сліпих собак і контролюйте взаємодію з іншими домашніми тваринами.
  • Пропонуйте безпечні та веселі ігри, використовуючи запахи та звуки.
    Будьте терплячими поки ваш улюбленець адаптується до нового життя.

Міжнародний день незрячих собак – це свято стійкості, адаптивності та радості, яку приносять у наше життя незрячі собаки. Це день визнання того, що зір не є основним органом чуття у собак, і що незрячі собаки можуть жити повноцінним життям, брати участь у різних заходах і навіть займатися дресируванням. Приймаючи, підтримуючи та піклуючись про цих особливих тварин, ми можемо змінити на краще їхнє життя та наше власне.Міжнародний день сліпих собак

Позначки:
Copy link