День «Обійміть свого собаку»

День «Обійміть свого собаку»

День “Обійміть свого собаку” (National Hug Your Hound Day) – це особлива подія, яка відзначається щороку у другу неділю вересня. Це день, присвячений вшануванню найкращого друга людини та визнанню глибокого зв’язку, який люди поділяють зі своїми чотирилапими супутниками. Це зворушливе свято було започатковане у США і вже, традиційно, вийшло за межі цієї країни, бо ж любов до собак просто всесвітня.

Собаки вірно стоять поруч з нами з давніх-давен, можливо, вони були найпершими тваринами, яких одомашнили. Вони відомі як теплі та люблячі компаньйони, віддані працівники та надійні захисники домівок, в яких вони живуть. День “Обійми свого собаку” слугує ніжним нагадуванням про те, що наші чотирилапі друзі заслуговують на нашу любов та увагу.

День “Обійми свого собаку” був заснований Амі Мур, собачий тренер з Чикаго, відома як Dog Whisperer of Chicago (собачий шептун з Чикаго). Вона ініціювала цей день, щоб відсвяткувати довготривалий зв’язок між собакою та її господарем. Кваліфікація Амі Мур зробила її одним з найвідоміших у світі експертів з собаківництва. Отримавши освіту індіанської знахарки, вона багато працювала над вивченням поведінки собак та вирішенням їхніх проблем.

Мета

Цей день спрямований на покращення здоров’я та щастя собак у всьому світі. Амі спеціалізується на роботі з поведінкою собак та вирішенні проблем, вперше застосувавши концепцію позитивного підкріплення за допомогою електронного обладнання для дресирування собак. Її методи допомогли приборкати небажану поведінку собак у всьому світі, створивши кращі стосунки між ними та їхніми людськими сім’ями.

У 2023 році День «Обійміть свого собаку» відзначається 10 вересня.
Схожі події:
✔️ День відповідального собаківництва
✔️ Міжнародний день обіймів вашої кішки
✔️ День безпородної собаки✔️
✔️ Міжнародний день собак

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як відсвяткувати День “Обійми свого собаку”

 • Найочевидніший спосіб відсвяткувати – обійняти свого милого пухнастого друга, поцілувати його, притиснути до себе і погладити по животу.
 • Якщо у вас ще немає собаки, подумайте про те, щоб взяти її з місцевого притулку для тварин. Вивчіть породи та характеристики, щоб знайти ідеального вихованця для вашої родини.
 • Станьте волонтером у притулку для тварин. Волонтерство в місцевому притулку для тварин – це чудовий спосіб взяти участь у житті суспільства. Від наповнення мисок з їжею та водою до проведення часу з тваринами – волонтери відіграють важливу роль.
 • Допоможіть собаці вирішити її проблеми. День “Обійми свого собаку” – це можливість знайти способи допомогти приборкати негативну поведінку вашого домашнього улюбленця, забезпечивши його всім необхідним для більш щасливого життя.

Цікаві факти про собак

 • Немає двох однакових собачих носів; вони мають унікальний візерунок з гребенів і складок.
 • Собаки насправді не є дальтоніками, вони бачать весь спектр кольорів.
 • Золотистий ретривер був мером в Ідільвільді у 2012 році.
 • Три собаки вижили під час затоплення Титаніка.
 • Собаки можуть вивчити понад 1000 слів.

Чому ми любимо День “Обійми свого собаку”

 • Собака – найкращий друг людини. Цей день відзначає глибокий зв’язок, який люди поділяють з собаками.
 • Цілий день, присвячений якісному проведенню часу зі своїм домашнім улюбленцем.
 • Це свято заохочує нас бути кращими батьками домашніх тварин. Цей день допомагає нам стати кращими піклувальниками домашніх тварин, дізнаючись та поширюючи важливі знання про здоров’я і поведінку собак.

Національний день “Обійми свого собаку” – це більше, ніж просто день обіймів і ласки. Це день, щоб визнати неймовірні стосунки, які ми поділяємо з нашими “хвостиками”, і вжити заходів для забезпечення їхнього здоров’я та щастя. Тож давайте, обійміть свого песика та відсвяткуйте любов і радість, які ці тваринки приносять у наше життя.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про мопсів

Цікаві факти про мопсів 2
Позначки:
Copy link