Міжнародний день порятунку котів

Міжнародний день порятунку котів

Міжнародний день порятунку котів – це день про підвищення обізнаності про переваги прихистку безпритульних кішок. Цей день відзначається щорічно 2 березня, щоб підкреслити важливість надання люблячих домів та господарів для нужденних котів і заохотити людей приймати котів замість того, щоб купувати їх у заводчиків чи зоомагазинів. Прихисток для врятованих котиків не тільки рятує їм життя, але також допомагає зменшити кількість котів у притулках і запобігти поширенню безпритульних тваринок.

Міжнародний день порятунку котів (International Rescue Cat Day) котів був заснований групою зоозахисних організацій, щоб вшанувати врятованих кішок і людей, які їх прийняли у свої сім’ї.

Схожі події:
🍰 Міжнародний день кішок
🍰 Міжнародний день чорного кота
🍰 Всесвітній день безпритульних тварин
🍰 День святкової їжі для нужденних тварин

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У цей день людей заохочують поділитися своїми історіями про порятунок котів, стати волонтером у місцевому притулку для тварин або зробити пожертвування організаціям, які підтримують порятунок і захист тварин. Цей день також дає можливість поінформувати громадськість про відповідальне володіння домашніми тваринами та важливість стерилізації котів, щоб запобігти перенаселенню.

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про котів

цікаві факти про котів
Позначки:
Copy link