Міжнародний день близнюків

Міжнародний день близнюків

У перші вихідні серпня традиційно святкується Міжнародний день близнюків. Цього дня прийнято вітати близнюків – двійнят, трійнят тощо. Заходи щорічно проводяться кожний серпень, починаючи з 1976 року. 

У 2022 році Міжнародний день близнюків припадає на 6 серпня.

Схожі події:
👭 День середньої дитини
👭 Міжнародний день братів і сестер
👭 День сестер

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Міжнародний день близнюків в історії

Фестиваль заснувала група жителів Твінсбурга, штат Огайо, під керівництвом Рея Дерсінга та Арі Хілера. Ідейними натхненниками свята виступає пара однояйцевих близнюків – Мойсей та Аарон Уілкокси. Вони у 1819 році купили 4000 акрів землі, 6 з яких вирішили пожертвувати на будівництво школи за умови, що стара та сумна назва міста Міллсвіл буде змінена на Твінсбург (буквально – «місто двійнят»). 


Через 150 років на святкуванні 200-річчя міста була проведена вечірка, яку відвідало 36 пар близнюків. Побачивши потенціал свята, місцеві жителі вирішили зробити його щорічним.

Як святкують Міжнародний день близнюків

Міжнародний день близнюків збирає тисячі учасників з усіх штатів США та інших країн. З роками при проведенні фестивалю сформувалися певні традиції. Головне правило свята – усі однояйцеві близнюки повинні бути одягнені в однаковий одяг. Воно стосується людей будь-якого віку. Відвідує щорічний фестиваль багато науковців, які використовують присутність тисяч близнюків для проведення добровільних генетичних досліджень, за участь у яких їх нагороджують.

Позначки:
Рекомендовано
30 травня щороку проводиться Міжнародний день обіймів вашої кішки. Цього…