Міжнародний день обіймів вашої кішки

Міжнародний день обіймів вашої кішки

30 травня щороку проводиться Міжнародний день обіймів вашої кішки (International Hug Your Cat Day). У США це національне свято, яке відзначають 4 червня. Цього дня для усіх любителів цих домашніх тварин з’являється прекрасна нагода показати свою любов до них.

Схожі події:
🐈‍⬛ Міжнародний день чорного кота
🐈‍⬛ День кота в Європі
🐈‍⬛ Котячий новий рік
🐈‍⬛ Міжнародний день котів (Всесвітній день кішок)
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У цей день можна відзначити комфорт та добрий гумор, які кішки дарують своїм власникам. За емоції у котів відповідають ті ж самі ділянки мозку, що й у людини.

  • Мало хто знає, що своє «няв» кішки можуть змінювати для маніпуляції над своїми власниками. Наприклад, коли вони голодні і просять їжу, то часто імітують плач немовляти.

Міжнародний день обіймів вашої кішки – це прекрасна можливість обійняти усіх кішок у світі, обдарувати їх любов’ю та увагою, подякувавши за відданість. Відзначати свято закликають навіть тих, хто не має у своєму домі кішки. Їм пропонують роздавати свої обійми усім пухнастим чотирилапим. Можна обійняти кота друга або відвідати котячу кав’ярню, щоб там пообійматися. Людина, яка любить кішок, але не може їх тримати, може в цей день попрацювати волонтером в місцевому притулку для тварин. Ті, хто страждає від алергії, також не повинні оставатися осторонь свята. Вони можуть взяти участь у святкуванні, переглянувши відеоролики зі смішними кошенятами.

Коли будемо відзначати Міжнародний день обіймів вашої кішки?

РікДатаДень
202430 травняЧетвер
202530 травняП’ятниця
202630 травняСубота
202730 травняНеділя
202830 травняВівторок

Читайте також: Цікаві факти про котів

цікаві факти про котів
Позначки:
Copy link