День мандрівника у часі

День мандрівника в часі

Що це за день?

8 грудня відзначається День мандрівника у часі. Якщо дослівно перекладати назву цього свята, то вона звучить, як «День, у який можна прикидатися мандрівником у часі». Свято з’явилося в інтернеті понад 20 років тому завдяки фанатам фантастики. Вони й запропонували оригінальний спосіб святкування – вдавати із себе людей, які прибули з іншого часу.

Ідея такого подорожування здавна бентежила розум людей. Цю тему висвітлювали у своїх творах письменники-фантасти, а режисери знімали видовищні художні стрічки. Вчені теж не залишалися осторонь, а після відкриття загальної теорії Ейнштейна почали працювати над створенням машини, яка б дозволила відправитися у бажаний час.

Але у таких привабливих мандрівках криється велика небезпека, тому що ніхто не може впевнено сказати, чи впливає зміна минулого на події у майбутньому. Великий фантаст Рей Бредбері описав можливість такого результату у творі «І пролунав грім», коли головний герой випадково наступив на метелика, подорожуючи у стародавні часи. 

А ось просто прикинутися таким мандрівником 8 грудня – це безпечно та весело. Тому варто домовитися з друзями й зробити цей день незабутнім. 

Схожі події: Всесвітній день туризму та Всесвітній день відповідального туризму
Поцінувачам мандрівок та туризму буде цікаво дізнатися – скільки іноземних туристів щороку відвідують Україну, а також, які міста в Україні приваблюють найбільше туристів.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Коли будемо відзначати День мандрівника в часі?

РікДатаДень тижня
20218 грудняСереда
20228 грудняЧетвер
20238 грудняП’ятниця
20248 грудняНеділя
20258 грудняПонеділок

Copy link