Всесвітній день написання листів

Всесвітній день написання листів

Щороку 1 вересня у всьому світі відзначається День написання листів (World Letter Writing Day), який у 2014 році запровадив Річард Сімпкін. 

Історія листування

Історія листування налічує не просто століття, а тисячоліття. Походження листування викликано необхідністю в обміні інформацією. Перші листи писалися і відправлялися тільки військовими та були популярні у Єгипті, Персії, Ассирії. Раніше передача листів «працювала» завдяки пішим та кінним гінцям, яких ми в сучасності називаємо кур’єрами. У Давній Греції «кур’єри» за годину долали приблизно 10 км шляху. Найбільших досягнень в організації листування досяг Юлій Цезар. Йому вдалося зробити перевезення упорядкованими завдяки будівництву поштових станцій.

З появою технологій та інтернету люди спілкуються та передають важливу інформацію завдяки мобільним телефонам, месенджерам, електронній пошті. 

Мета Всесвітнього дня написання листів

Всесвітній день написання листів – нагода відпочити від соціальних мереж та згадати дива рукописного слова. Не обов’язково користуватись послугами пошти. Адресатами можуть стати близькі люди або друзі. Цифрові медіа не дають такого рівня особистої присутності, як написаний від руки лист.

Позначки:
Copy link