Всесвітній день виготовлення листівок

Всесвітній день виготовлення листівок

У першу суботу жовтня у всьому світі відзначається День виготовлення листівок. Проводиться цей всесвітній день з 2006 року за ініціативою видання Paper Craft. Спочатку журнал запровадив цю ідею лише для своїх підписників, але кількість людей, які відгукнулись, була набагато більшою. Тому свято стало міжнародним.

День виготовлення листівок в 2021 році відзначається 2 жовтня

Пидпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Присвячений день виготовленню листівок саме ручної роботи. Листівка, яку придбали у магазині, не принесе стільки приємних почуттів, як та, що індивідуально, з любов’ю зроблена власними руками. Свято нагадує нам, що кращі подарунки йдуть від серця. В час засилля технологій та інтернету багато хто взагалі припинив купувати або виготовляти та дарувати листівки. Замість цього ми надсилаємо електронні листи, картинки з вітаннями, гіфки тощо. Хоча це явище закономірне, ніхто не сперечатиметься, що отримати власноруч виготовлену листівку набагато приємніше. Радимо також прочитати нашу статтю ЛИСТІВКА – візитівка часу, де йдеться, зокрема, про те, як збільшити цінність листівки.

Святкуйте це свято разом зі своїми друзями та рідними: виготовляйте разом листівки, обмінюйтесь своїми ідеями та виробами.

🎁 Подарунки на день виготовлення листівок

Листівки в східному стилі своїми рукамиЛистівки в східному стилі своїми руками
Листівка власноруч "Дива трапляються!"Листівка власноруч “Дива трапляються!”
Набір заготовок для листівокНабір заготовок для листівок
Ідеї на День виготовлення листівок

До речі…

1 жовтня відзначають День народження листівки, а 9 грудня — День різдвяної листівки.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про них. А ще у нас є телеграм-канал з лістівками до кожного свята.

Позначки: