День Незалежності Соціалістичної Республіки В’єтнам

День Незалежності Соціалістичної Республіки В’єтнам

2 вересня відзначається День Незалежності Соціалістичної Республіки В’єтнам. Саме цього дня 1945 року на площі Ба Дінь у місті Ханой президентом Хо Ши Міном була зачитана Декларація, що офіційно проголошувала незалежність від Японії та Франції та суверенітет В’єтнамської Демократичної Республіки. Ця подія відзначається як національне свято. 

Схожі події: День Незалежності Республіки Науру та День Незалежності ЦАР

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Символом святкування є прапори червоно-жовтого кольору, якими прикрашають цього дня країну. Також повсюди на вулицях можна побачити плакати з зображенням президента у момент зачитування промови у 1945 році. Щорічно в цей день на площі Ба Дінь відбувається святковий марш, а в усіх великих містах ввечері запускаються салюти та феєрверки.

Цікаві факти про В’єтнам

  • В’єтнам – другий у світі виробник кави (16% світового об’єму) після Бразилії (40%). Також країна є найбільшим експортером горіхів кеш’ю. 
  • Найпопулярнішим транспортом у В’єтнамі є мотоцикл. З поміж 90 млн в’єтнамців майже 40 млн мають мотоцикли, а автомобілі – лише 2 млн людей. Володіння авто – дуже дороге задоволення, доступне лише багатим верствам населення. 
  • Засмага у більшості країн є символом привабливості та доглянутості, тоді як у В’єтнамі він лише вказує на те, що людина багато і важко працює. Для в’єтнамців ідеальним кольором шкіри є білий. Саме тому найбільшим бізнесом у країні є відбілювання шкіри.
Позначки:
Copy link