Всесвітній день мотоцикліста

Всесвітній день мотоцикліста

Щорічно 21 червня відзначається Всесвітній день мотоцикліста (World Motorcycle Day). До 2008 року відзначали у липні. Цей день вшановує мотоцикли та їхній позитивний впливу на суспільство. Мотоцикли є доступним та ефективним засобом пересування для багатьох людей у всьому світі. Окрім практичності, вони дарують унікальне відчуття свободи та пригод, яке цінують мотоциклісти. Завдяки низькій вартості та простоті обслуговування, мотоцикли часто розглядаються як екологічна альтернатива автомобілям, а їхня паливна ефективність може конкурувати навіть з найекономнішими транспортними засобами.

Популярність мотоциклів різко зросла в останні роки завдяки різноманітним заходам, таким як спортивні тури, подорожі на далекі відстані, трек-дні та пригоди на бездоріжжі. Мотоспорт став популярним способом для людей різного віку відчути гострі відчуття відкритої дороги. У Всесвітній день мотоцикліста ентузіасти часто святкують, виїжджаючи на мотоциклах на прогулянку, беручи участь у таких заходах, як пробіги і ралі, або навіть організовуючи глобальні подорожі. Для тих, хто не має велосипеда, компанії з прокату мотоциклів пропонують спосіб приєднатися до веселощів.

Схожі події:
🏍 День автомобіліста і дорожника
🏍 День народження мотоцикла
🏍 Всесвітній день пілотів
🏍 Всесвітній день пішої ходи

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія виникнення Всесвітнього дня мотоцикліста

Подія з’явилась завдяки ініціативі, що полягає у їзді на роботу мотоциклом, а не автомобілем, котра відбулась у 1992 році. Через кілька років такий флешмоб залучив вже близько 5 тисяч байкерів. Офіційний сайт, присвячений цьому святу, створили у 1997 році.

  • Перший мотоцикл побачив світ 29 серпня 1885 року, винайшов двоколісного коня винахідник на ім’я Готліб Даймлер. 

Мета Всесвітнього дня мотоцикліста

Метою Всесвітнього дня мотоцикліста є привернення уваги людства до мотоциклів, популяризація їзди на них, об’єднання прихильників мотоциклу зі всієї планети. До свята організовують масові акції байкерів.

Коли будемо відзначати Всесвітній день мотоцикліста?

РікДатаДень
202421 червняП’ятниця
202521 червняСубота
202621 червняНеділя
202721 червняПонеділок
202821 червняСереда

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link