Універсальний День народження вихованців в притулках для тварин

Універсальний День народження вихованців в притулках для тварин

1 серпня у понад 50 країнах світу відзначається День народження вихованців в притулках для тварин.

Історія та мета створення Дня народження вихованців в притулках для тварин

Це свято було офіційно зареєстроване у 1992 році під егідою міжнародної спільноти прав тварин. Його метою є привернення уваги до проблем тварин, які опинилися на вулиці через безвідповідальність, невігластво або жорстокість людей.

Як проводять цей день?

Волонтери в цей день проводять благодійні акції та просвітницькі заходи, спрямовані на донесення інформації про важливість стерилізації собак та кішок. Адже тільки таким способом можна контролювати їх чисельність.

Зоозахисники розповідають, чим можна допомогти тваринам на вулицях, притулках та карантинних майданчиках. Також вони доводять інформацію, як можна забрати вподобане звірятко з притулку, що можна зробити, побачивши травмовану або отруєну тварину на вулиці, як вигодувати викинутих на смітник новонароджених цуценят або кошенят.

У багатьох містах в цей день спеціалісти ветеринарних лікарень проводять безкоштовну стерилізацію та лікування вихованців з притулків.

  • 1 серпня зоозахисники також привертають увагу на «нелюдські» умови утримання тварин на звірофермах, зоопарках та цирках. Нагадують, що в деяких країнах законодавством забороняється обрізати вуха та хвости цуценятам, проводити евтаназію здоровим тваринам тільки через небажання власника їх вигодовувати далі.
Позначки:
Copy link