Міжнародний день публічного читання коміксів

Міжнародний день публічного читання коміксів

28 серпня – Міжнародний день публічного читання коміксів (International Read Comics in Public Day). Це щорічне свято усіх героїв коміксів та шанувальників цього виду мистецтва.

Схожі події:
📖 Міжнародний день читання електронних книг
📖 День коміксів
📖 День безкоштовних коміксів
📖 Comic Con
📖 Всесвітній день читання вголос

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія запровадження Міжнародного дня публічного читання коміксів

У 2010 році Сара Мореан та Брайан Хітер з сайту альтернативних коміксів Daily Cross Hatch вигадали святкування International Read Comics in Public Day. Мета свята полягала в просуванні коміксів, щоб люди без сором’язливості могли читати їх публічно. Датою святкування було обрано день народження Джека Кірбі. Ця людина вважається генієм коміксів. 

Джек Кірбі

Джек Кірбі народився у 1917 році, а у 1936 займав посаду художника коміксів. Він створив таких відомих персонажів як Люди Ікс, Халк та Фантастична четвірка. Працюючи над коміксами, він отримав прізвисько «Король коміксів». Завдяки його праці комікси стали дуже популярними. Сьогодні образи супергероїв коміксів використовують на телебаченні, при виготовленні іграшок, відеоігор та одягу. Комікси можна зустріти на прилавках книжкових магазинів, у бібліотеках та шкільних програмах.

  • Творець American Splendor Харві Пекар колись сказав: «Комікси – це слова та картинки. Зі словами та картинками можна робити все, що завгодно».
Позначки:
Copy link