День безкоштовних коміксів

День безкоштовних коміксів

Шанувальники коміксів популярних видавництв очікують на улюблене свято. У першу суботу травня відзначають щорічну подію міжнародного формату – День безкоштовних коміксів. Цей захід запроваджено з метою залучити увагу фанатів коміксів до продукції. На свято є шанс отримати безкоштовні комікси відомих видавництв Marvel, DC, IDW та інших.

У 2024 році День безкоштовних коміксів припадає на 4 травня

Схожі події:
📖 День коміксів
📖 Міжнародний день анімації
📖 Всесвітній день косплея

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

В 2001 році в одному з видань журналу Comics & Games Retailer Джо Філд запропонував обрати таку дату, коли шанувальники коміксів мали б можливість отримувати продукцію безкоштовно. Ідея сподобалася і перший День безкоштовних коміксів відзначили 4 травня 2002 року. Традиція поширилась та набула популярності не тільки в США.

У 2005 році на святкуванні дати фанати коміксів мали змогу отримати ексклюзивне видання Marvel Adventures featuring Spider-Man and Fantastic Four. Відтоді продукція відомого видавництва з’являється на заходах щороку. Під час святкових подій шанувальники можуть придбати окремі екземпляри з вигідними знижками та отримати різні матеріали, пов’язані з персонажами улюблених ілюстрованих оповідань.

Позначки:
Copy link