День кота в Європі
Святкування Дня кота в Європі прийшло до нас від італійців. Саме в Італії 28 років тому було започатковано це свято на честь вишуканих та надзвичайно непередбачуваних тварин.
Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про котів
Ніхто не стане заперечувати, що коти здатні якимось магічним чином додавати затишку нашим домівкам, допомагають нам розслаблятись та позбавитись від стресу. Ми могли б багато чому у них повчитись, враховуючи сприйняття таких концепцій як час і важливість речей.
Кіт – незалежна та вільна тварина
17 лютого уся Європа присвячує день цим домашнім тваринам. Цей день з’явився в історії святкувань завдяки італійській журналістці Клаудії Анжелетті. Оскільки за гороскопом знаком вільних і незалежних є Водолій, то саме лютий був обраний місяцем, коли необхідно святкувати День кота. Нині для святкування дня котів влаштовуються різноманітні ініціативи, серед яких – фотовиставки, конференції, дебати, і, перш за все, збір їжі та коштів для допомоги бездомним пухнастикам.
Схожі події:
🐱 Котячий новий рік
🐱 Міжнародний день чорного кота
🐱 Всесвітній день кішок
🐱 Міжнародний день котів
🐱 Всесвітній день домашніх тварин
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.
Магічні властивості котів
Італія – одна із основних країн із найбільшою чисельністю бездомних котів (понад 2,5 мільйонів), то й не дивно, що це свято з’явилося саме в цій країні. Коти і справді варті нашої уваги, адже в минулому їх порівнювали із своєрідними провідниками між світом людей та потойбіччям і вважали, що вони володіють магічною силою.
Такі порівняння не є безпідставними, адже коти дійсно можуть відчувати ультразвук, коливання магнітних полів, атмосферний тиск та здатні передбачати події, які людськими органами відчуття сприймаються лише згодом. Звертаючись до історії, можна згадати, що в Єгипті кішка була справжньою богинею – Бастет, дочкою бога сонця Ра. Всіх, хто поранив кота, могли засудити до смерті. То може ми дійсно недооцінюємо наших котиків і варто було б вшановувати їх частіше?